Katarzyna Kulik- Fijał

Dyrektor Handlowy w Janter – Kreatywna Drukarnia

Katarzyna Kulik-fijał czerwona szpilka8
POZNAJMY SIĘ:

Katarzyna Kulik-Fijał
Dyrektor Handlowy w firmie:
JANTER – Kreatywna Drukarnia

+48 507 141 502 

katarzyna.fijal@drukarniajanter.pl

MOJE PROFILE:     

Kreatywna Drukarnia JANTER wspiera Firmy w działaniach marketingowych. 

Z jednej strony oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług poligraficznych, z drugiej zaś gadżety reklamowe, które doskonale wpisują się w efektywne kreowanie wizerunku marki. Niewątpliwymi atutami firmy są wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta oraz realizacja niestandardowych zleceń. Tam, gdzie inni Ci odmówią – oni zapytają – “Co JESZCZE możemy dla Ciebie zrobić?”

Cała historia Kreatywnej Drukarni JANTER zaczęła się w 1997r., kiedy Jan i Teresa Fijał założyli drukarnię  o nazwie JANTER. Nazwa powstała ze złączenia pierwszych sylab imion założycieli rodzinnego przedsiębiorstwa. Drukarnia dla właścicieli była ogromnym wyzwaniem, z racji faktu, że żadne z nich nie było uprzednio związane z tą branżą. Jednak dzięki wypracowanym od lat relacjom oraz ludziom, którymi się otoczyli, a także potrzebą rozwoju i zdobywania wiedzy, bardzo szybko zostali znawcami w swoim fachu. W czasie, gdy właściciele przeszli na emeryturę, w działalność firmy zaangażował się syn właścicieli, a prywatnie mąż Katarzyny Kulik-Fijał, który od 2005 roku związany jest z branżą reklamową. Wtedy też wspólnie postanowili rozszerzyć działalność drukarni o zakres usług agencji reklamowej. W związku z tym, w ofercie Kreatywnej Drukarni JANTER można również znaleźć gadżety reklamowe znakowane logotypem Klienta.

Dzięki Kreatywnej Drukarni JANTER możesz być pewna, że Twój pomysł będzie opowiedziany na nowo!

kreatywna drukarnia janter - czerwona szpilka klub

Katarzyna Kulik-Fijał na codzień z wielkim zaangażowaniem wspiera swoich Klientów w działaniach marketingowych. Jest odpowiedzialna za działalność agencji reklamowej oraz usługi poligraficzne.

Zdobywanie wiedzy od zawsze zajmowało szczególne miejsce w życiu Kasi. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalność Zarządzanie Finansami oraz SWPS, specjalność: Psychologia Zarządzania i Marketingu.

Zdobywanie wiedzy to jej pasja, uwielbia czytać, słuchać inspirujących ludzi i czerpać z tego garściami. Rodzina to najwyższa wartość Kasi. Dwójka wspaniałych dzieci – Emilia i Gabryś oraz mąż, który jest również najlepszym przyjacielem sprawiają, że  życie Kasi jest wyjątkowe. Dzięki nim ma motywację i siłę, aby z pełnym zaangażowaniem i pasją podejmować wyzwania, które niesie za sobą prowadzenie działalności, szczególnie w tak dynamicznej i kolorowej branży, jak reklama. Oczywiście nie mogłybyśmy nie wspomnieć o jeszcze jednym domowniku, który od wielu lat codziennie zabiera Kasię na spacer, czyli o Bazylu, czekoladowym jamniku miniaturce – najlepszemu towarzyszowi, zarówno w domu, jak i w pracy.

Janter klub czerwonej szpilki
Katarzyna Kulik-fijał czerwona szpilka

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Katarzyna Kulik-Fijał podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Kasią!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.