Katarzyna Chrobot

POZNAJMY SIĘ:

Katarzyna Chrobot
Właścicielka
Instytut Zdrowia

+48 728 838 083

jak-prowadzić-biznes

kasia.chrobot.instytut@o2.pl

MOJE PROFILE:

Kocha pracę z ludźmi, a kontakt z klientem sprawia jej przyjemność, dlatego spełnia się zawodowo. Jeżeli dodatkowo może sprawić, że na twarzach ludzi gości radość i spokój, wtedy wie, że to, co robi, ma sens. Ponadto pasjonuje się tajnikami ludzkiego ciała oraz umysłu, co czasami przemyca do swojej pracy – i musimy przyznać, że przynosi to efekty!

Zapraszamy do świata pięknej i niezwykle silnej kobiety w czerwonych szpilkach.

Kasia obecnie prowadzi salon spa i beauty, oferujący masaże i zabiegi na twarz oraz ciało. W ofercie znajdziemy zabiegi uzdrawiające zarówno ciało, jak i duszę, ponieważ załoga salonu leczy muzyką, aromaterapią oraz dotykiem, a Kasia traktuje swoją pracę jako pasję. Ponieważ uwielbia wszystko, co jest związane z naturą i przyrodą, w jej salonie zawsze są świeże kwiaty, olejki eteryczne, nastrojowa muzyka. Czego można chcieć więcej…

Drugoplanowo Kasia wraz z mężem prowadzi – uwaga! – gospodarstwo rolne nastawione na produkcję mleka, z którego wytwarzane są produkty dla osób wymagających specjalnego żywienia i dodatkowo mleko modyfikowane dla dzieci i niemowląt.

Skąd pomysł na taki „biznes”?

Początki, jak to przeważnie bywa w biznesie, nie były łatwe. Aby otworzyć swój wymarzony salon, Kasia ciężko pracowała w gospodarstwie rolnym, aby zdobyć środki na spełnianie swoich marzeń. Zawsze chciała pomagać innym i choć trwało to kilkanaście lat, dotarła do wymarzonego celu.

Dziś ma nie tylko wieloletnie doświadczenie w relacjach międzyludzkich – jak sama mówi, świetnie odczuwa emocje innych ludzi, lecz także w pracy fizycznej, która nauczyła ją pokory i szacunku do obowiązków. Wśród swoich osiągnięć wymienia także szkolenia z zakresu kosmetologii i technologii modelujących sylwetkę.

Kasia od zawsze marzyła o tym, aby stworzyć miejsce dla ludzi – chciała, by poczuli się lepiej ze sobą. Aby byli zadowoleni ze swojego ciała i aby dusza osiągnęła wysoki poziom relaksu. W swoim salonie stara się łączyć te dwa poziomy. Zawsze zwraca uwagę na klimat i otoczenie klienta, który odwiedza Instytut Zdrowia. Tworzy miejsce, w którym zwykły, zapracowany, zabiegany człowiek znajdzie chwilę tylko dla siebie.

W biznesie ceni szczerość, perfekcjonizm, partnerstwo, oddanie i pasję. Zawsze sama stawia się na miejscu klienta – wtedy łatwiej jest jej sprostać jego wymaganiom. W życiu natomiast kieruje się sercem. Zapytana o marzenia, odpowiada, że chce być szczęśliwa. Czuje potrzebę pomocy innym, szczególnie dzieciom. Marzy o stworzeniu fundacji na rzecz dzieci porzuconych.

Prywatnie Kasia uwielbia pracę w ogrodzie, bo to ją relaksuje. Na co dzień otacza się zwierzętami i wtedy czuje się spełniona. W wolnych chwilach lubi zagłębić się w tajniki ludzkiego umysłu i ciała. Odpoczywa z rodziną podczas wspólnych wycieczek. Chętnie czyta książki, z których może czerpać energię.

Jaką radę Kasia dałaby dziś młodszej sobie?

„Walcz o siebie, jesteś wartościową kobietą, która nie musi nikomu udowadniać swojej siły. Kieruj się sercem i nie rezygnuj ze swoich marzeń. Jeżeli bardzo czegoś pragniesz – osiągniesz to. Kochaj ludzi i wierz w nich, dobro powraca”.

Masz pytanie? Chcesz, aby Katarzyna Chrobot podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Katarzyną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.