Katarzyna Bej-Piechowicz

Headhunter, Rekruter

Katarzyna Bej -Piechowicz

POZNAJMY SIĘ:

KB Rekruter z Uśmiechem

607 791 313

MOJE PROFILE:

Z uśmiechem prowadzi rekrutacje od niskiego szczebla aż po najwyższe stanowiska w każdej branży. Zajmuje się także konsultacją CV. Kocha ludzi i traktuje ich po partnersku, dlatego znakomicie sprawdza się w tym zawodzie. W planach ma poszerzenie oferty o profesjonalne doradztwo i audyty językowe. 

Wrocław

Przed covidem zajmowała się zgoła inną branżą niż dzisiaj. Była to turystyka i hotelarstwo, w których wykorzystywała znakomitą znajomość języków obcych – zna ich aż 5. Kiedy wszystko zamknęła pandemia, mimo ciężkiej sytuacji, ale zdeterminowana, przebranżowiła się na HR.

Obecnie zajmuje się rekrutacją – od niskiego szczebla po wysokie stanowiska – w każdej branży, uważa bowiem, że każda ma w sobie coś interesującego. Od niedawna zajmuje się również konsultacją CV, a w planach ma profesjonalne doradztwo i audyty językowe oraz rekrutację dla osób niepełnosprawnych.

 

Początki w tej branży nie były łatwe, ale kocha ludzi, są dla niej partnerami i dostrzega ich wartość – stąd czerpała siłę. Chociaż nie wiedziała, jak zacząć, ani nie znała kolejnych kroków, założyła działalność i nie poddała się, bo najważniejszym jest dla niej próbować. To przebranżowienie oraz znajomość języków obcych to dwa jej największe sukcesy, ale nie zamierza na tym poprzestać. Chce sięgać po więcej.

 

Za swoją misję obrała pomaganie ludziom w znajdowaniu wymarzonych miejsc pracy, a sobie sprzed lat powiedziałaby: “Nigdy nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry”! W biznesie ceni elastyczność, partnerstwo i relacje, a w życiu kieruje się samodyscypliną. Autorytetem jest dla niej główna bohaterka “Wyznań Gejszy” – Sayuri, która pomimo przeciwności losu, dzięki determinacji, samozaparciu i pracowitości została gejszą.

 

Uwielbia podróżować i gotować, a kiedy nie pracuje, uczy się kolejnych języków obcych, maluje i szkicuje. Marzy o domu z ogródkiem, w którym bawić się będzie trójka jej dzieci. Do klubu Czerwona Szpilka dołączyła, żeby poznać kobiety takie, jak ona, w podobnych sytuacjach i wymieniać się z nimi doświadczeniami.

 

Wszystkim nam życzy wielu sukcesów i determinacji do spełniania marzeń!

Joanna Bury- Kaczmarczyk kontakt

Masz pytanie? Chcesz, aby Katarzyna podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Katarzyną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON