Kancelaria Adwokacka adw. Barbara Praska – Polańska
ul. Racławicka 13/6,
53-149 Wrocław

DANE KONTAKTOWE:
kom.:+48 501 624 539
e-mail:kancelaria@b-praska.pl
www.b-praska.pl    

Adwokat Barbara Praska-Polańska

Kancelaria Adwokacka adw. Barbary Praskiej – Polańskiej specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym (m.in. prawo rzeczowe, rodzinne, rozwody, spadkowe, podziały majątku, zniesienie współwłasności), kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, prawie karnym oraz karnym wykonawczym.

Doświadczenie, zaangażowanie, dobre przygotowanie oraz nowoczesne podejście, to cechy wyróżniające moją Kancelarię Adwokacką.

Doświadczenie zdobywałam już od pierwszych lat studiów, pracując i praktykując w sądzie oraz licznych wrocławskich kancelariach adwokackich i radcowskich, gdzie z zapałem zaspokajałam swój prawniczy głód wiedzy w zakresie różnych dziedzin prawa.

Od 2002r. pracuję nieprzerwanie w sądowo – prawniczym środowisku, a od 2014r. prowadzę własną Kancelarię Adwokacką, gdzie osobiście zajmuję się powierzonymi sprawami od początku do końca.

 

Każdą porażkę da się zmienić w sukces”

 

Choć najlepiej czuję się na Sali rozpraw, równie skutecznie realizuję się jako negocjator, rozumiejąc jak wielką wartość ma umiejętność rozwiązywania konfliktów na zasadzie porozumienia stron. Zatem wszędzie, gdzie jest taka możliwość, satysfakcjonujące rozwiązanie sporu poza sądem uważam również za swój i klienta osobisty sukces.

Klienci Kancelarii mają zapewniony bezpośredni kontakt ze mną na każdym etapie współpracy. Bogate doświadczenie prawne oraz współpraca z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, m.in. z specjalistami z zakresu psychologii, rachunkowości, detektywami, specjalistami z zakresu wyceny nieruchomości oraz innych aktywów, komornikami, informatykami, specjalistami IT, tłumaczami przysięgłymi, notariuszami, sprawia, że w mojej Kancelarii Adwokackiej klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc, również we wszelkich kwestiach około prawnych.

 

Sukces jest miarą dobrego przygotowania”

 

Barbara Praska-Polańska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo. Od dziecka uwielbiałam pomagać a moim marzeniem było zostać adwokatem, więc przez całe życie zmierzałam tanecznym krokiem w tym konkretnym kierunku zdobywając po drodze liczne trofea wraz z moim partnerem w tańcu towarzyskim. Moim mottem jest „sukces jest miarą dobrego przygotowania” oraz „każdą porażkę da się zmienić w sukces”, które to motto na co dzień praktykuję w życiu prywatnym oraz mojej Kancelarii.

Prywatnie spełniona kobieta, mama, żona, tancerka, choreograf, ostatnio z zapałem realizuje się w szyciu.

Kancelaria Adwokacka adw. Barbara Praska-Polańska

Kancelaria Adwokacka adw. Barbara Praska – Polańska
ul. Racławicka 13/6,
53-149 Wrocław

kom.:+48 501 624 539
e-mail:kancelaria@b-praska.pl
www.b-praska.pl    

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

6 + 6 =