NUSKIN – technologie przeciwstarzeniowe

Kamila Marczak-Glapiak

Kamila Marczak-Glapiak
POZNAJMY SIĘ:

Kamila Marczak-Glapiak

Właścicielka

+48 792 005 542
MOJE PROFILE: 

Kamila na co dzień zajmuje się przepisami celnymi, dzięki którym sprawnie i profesjonalnie przeprowadza zarówno małe, jak i duże firmy przez gąszcz przepisów celnych związanych z importem i eksportem.

Jednak po 20 latach zamarzyła jej się zmiana i tak oto obecnie realizuje się w branży beauty.

Kamila Marczak-Glapiak od ponad 20 lat zajmuje się prawem celnym. Od 2006 roku prowadzi własną firmę, w której rozwinęła umiejętności zarządzania zespołem, sprzedażą i marketingiem. Od 2021 roku prężnie działa, promując najnowsze trendy kosmetyczne i umożliwia ludziom poprawę jakości życia za pomocą innowacyjnych produktów, korzystnych możliwości biznesowych oraz wzbogacającej kultury.

Kamila ceni sobie niezależność finansową, a taki komfort daje jej prowadzenie własnej firmy. Branżą beauty zajęła się, bo wierzy w technologię, którą może oferować w firmie.

Perspektywa wydłużającego się życia jest źródłem nie tylko większych oczekiwań odnośnie do standardu życia, lecz także niepokoju związanego z zasobami finansowymi i samotnością – sprzedaż bezpośrednia stanowi doskonałą odpowiedź na troski współczesnego świata.

 

Kamila marczak- glapiak Czerwona Szpilka Wrocław

Misja i wartości Kamili stanowią podstawę tego, co robi i kim jest. Właśnie one sprawiają, że chce z zaangażowaniem budować lepszy świat, aby stworzyć jeszcze wspanialszą przyszłość dla siebie i swojej rodziny.

Podstawą biznesu Kamili jest 100-procentowy profesjonalizm i kompetencje, zaangażowanie oraz najwyższa jakość obsługi klientów. To właśnie te cechy cenią jej klienci najbardziej. Dzięki Kamili czują się maksymalnie zaopiekowani.

Kiedy nie pracuje, bardzo aktywnie spędza czas – nie jest typem kobiety, która usiedzi w jednym miejscu. Regularnie gra w squasha, a wolny czas spędza na wyjazdach w góry, na rowerze czy basenie. Relaksuje się, czytając motywujące książki i dbając o nieustanny rozwój osobisty.

Zapytana o to, jakie ma marzenia, szybko odpowiada, że marzy się jej czterodniowy tydzień pracy oraz domek w górach z tarasem pełnym kwiatów, na którym może usiąść z kubkiem w ręku i podziwiać widoki.

 

Kamila Marczak-Glapiak Czerwona Szpilka
Masz pytanie? Chcesz, aby Kamila Marczak-Glapiak podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Kamilą!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?