KAMILA HILGIER

Commercial Manager
w hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław*****

kamila hilgier
POZNAJMY SIĘ:

Kamila Hilgier

Commercial Manager w hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław*****

+48 735 996 140

MOJE PROFILE:     

Kamila od ponad 25 lat jest związana z branżą hotelarską. Robi to, co kocha, ponieważ hotelarstwo i turystyka są jej pasją. Jaki jest tego powód? W tej branży każdy dzień jest inny, przynosi nowe doświadczenia oraz wyzwania. To właśnie uwielbia w swojej pracy.

Kamila posiada długoletnie doświadczenie w zakresie funkcjonowania i zarządzania hotelem oraz sprzedaży usług noclegowych i konferencyjnych. Prowadzi zespół sprzedażowo-marketingowy i koordynuje jego działania w zakresie B2B i B2C. Po wielu latach pracy i zdobywania doświadczeń na różnych płaszczyznach osiągnęła to, co zamierzała, i to jest dla niej najcenniejsze.

Obecnie jest Commercial Managerem w hotelu DoubleTree by Hilton będącego jednym z wielu obiektów sieci Hilton- międzynarodowej sieci hoteli na całym świecie. Długoterminową wizją grupy jest bycie firmą z wyboru dla gości, właścicieli i talentów. Aby za każdym razem, gdy gość planuje podróż, inwestor lub właściciel myśli o partnerze, a także gdy ktoś szuka kariery w branży hotelarskiej – by ich pierwszą myślą była właśnie sieć Hilton.

 

agnieszka sawoniewicz klub czerwonej szpilki

Kamila wyznaje zasadę: „Bądź odważna. Wszystko, co pragniesz osiągnąć, jest po drugiej stronie lęku”. W biznesie ceni uczciwość, rzetelność, wiarygodność i terminowość. Traktuje ludzi tak, jak sama chciałaby być traktowana. Natomiast w życiu prywatnym chce być szczęśliwa i spełniona.

Uwielbia podróże, sport, dobry film i ciekawe towarzystwo. To właśnie dlatego trafiła do Klubu Czerwonej Szpilki – pragnęła dzięki temu poznać nowe, interesujące osoby i czerpać wiedzę i doświadczenie z wzajemnych kontaktów.

Jakie jest jej marzenie? Podczas jesieni życia chciałaby zamieszkać w spokojnym miejscu, w którym będzie wiodła beztroskie życie wśród grona najbliższych. Życzymy jej tego z całego serca!

agnieszka sawoniewicz klub czerwonej szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Kamila Hilgier podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Kamilą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.