Julita Nowak

Projektantka mody

POZNAJMY SIĘ:

Julita Nowak

Właścicielka
Creations by Julita Nowak

+48 500 166 082

julita@nowakkreacje.pl

MOJE PROFILE:        

Pochodzi z rodziny krawieckiej – projektowanie to jej spuścizna rodowa. Wyrastała przy babcinej maszynie do szycia. Dziś sama uwielbia patrzeć na twarze swoich zadowolonych klientek. Często całkowicie zmienia ich wyobrażenia dotyczące proporcji w ubiorze. A ich zadowolenie jeszcze bardziej nakręca ją do działania.

Julita jest technologiem odzieżowym z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta indywidualnego. Przez lata szyła suknie ślubne i wieczorowe, dzięki czemu poznała wiele kobiecych sylwetek i skonstruowała niezliczone ilości konstrukcji na wymiar indywidualny. To dlatego tak dobrze wie, jak z każdej kobiety wyciągnąć walory jej kształtów i podkreślić ich piękno i siłę, a raczej „piękną kobiecą siłę”.

Wszystko zaczęło się, gdy jako młoda dziewczyna, próbująca samodzielnego życia w Poznaniu, sprzedawała markowe buty w renomowanym salonie. Pewnego dnia została poproszona o uszycie sukni ślubnej dla sąsiadki jej stałej klientki. Nie miała wtedy żadnego doświadczenia w tym temacie, ale zgodziła się, a co najważniejsze – sprostała oczekiwaniom zarówno panny młodej, jak i jej trzech sióstr. Dziś wspomina tamto wydarzenie z uśmiechem: „To był skok na głęboką wodę – cztery kreacje na jedno wesele!”.

Dziś jej największym osiągnięciem i powodem do dumy jest każda zadowolona klientka. A tych jest wiele, ponieważ Julita tworzy ubrania mocy dla wszystkich wspaniałych kobiet. Silne – czują się w nich jak w swojej skórze, a te budujące swoją siłę – wzmacniają się w nich. Wiedzę zawodową z zakresu konstruowania łączy z wiedzą o naturze ludzkiej – to jej hobbystyczne zainteresowanie, które zgłębia na co dzień. Pociąga ją człowiek, historia jego rozwoju, ale także historia sztuki, ewolucja mózgu i rzeczywistości, która nas otacza.

Buduje siebie i dzieli się swoimi doświadczeniami z kobietami, pokazując drogę w zmianie swoich przekonań na te, które pozwolą się spełnić na wielu płaszczyznach życiowych.

Na początek zawsze #dobrzesięwidzę ! – jej motto i hashtag 🙂

Każdej kobiecie nasza Klubowiczka chce dziś powiedzieć: „Świat jest pełen takich jak Ty. Nie wstydź się, pokaż, kim jesteś tu i teraz – sami Cię znajdą!”.

W biznesie ceni to, że daje on możliwość rozbudowywania własnej wizji. W życiu natomiast kieruje się zdobywaną od mądrych ludzi wiedzą, która kształtuje jej wartości.

Kiedy pytamy ją o marzenia, odpowiada: „Zanim mój czas się skończy, chcę zobaczyć na własne oczy tyle, ile tylko się da, tego wspaniałego świata, i zrozumieć tyle, ile można. Dlatego postanowiłam zostać bizneswoman”.

Julita uwielbia jazdę na rolkach, chodzenie na basen i słuchanie muzyki. Ponadto w wolnych chwilach spędza czas z rodziną, czyta książki, rozwija się, jeździ na wakacje.

W Klubie Czerwonej Szpilki znalazła się dla inspirującego w dziedzinie przedsiębiorczości towarzystwa innych kobiet.

Julita Nowak okladka

Masz pytanie? Chcesz, aby Julita Nowak podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Julitą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON