Bosko Nieidealna

Właścicielka firmy – Jowita Trzaska

POZNAJMY SIĘ:

Jowita Trzaska

Dyplomowany life & business coach, certyfikowany coach kryzysowy w biznesie, trener rozwoju osobistego, mentorka, praktyk Access Bars® – pracuje z polem energetycznym swoich klientów, dzięki czemu szybciej osiągają pożądane rezultaty.

Bosko Nieidealna

+48 501 745 694

MOJE PROFILE:     

Jowita Trzaska pomaga przedsiębiorczym kobietom ujarzmić perfekcjonizm i ruszyć z miejsca ze swoimi projektami, bez obaw i strachu, a z radością i zadowoleniem. Uczy jak odciąć się od tego co było, i ruszyć w końcu do przodu w swojej pracy i życiu. 

Żyjemy w czasach, kiedy wciąż gonimy za doskonałością. Zewsząd atakują nas idealne domy, kobiety, rodzice. Ciężko nam za tym wszystkim nadążyć. Brene Brown nazywa to kulturą NIGDY DOŚĆ.

Jeśli masz już mieszkanie, samochód, telefon – zawsze możesz mieć lepsze. Jak zdobędziesz lepsze – możesz mieć jeszcze lepsze. I podobnie jest z pracą. 

Zrobisz coś dobrze – zawsze może być jeszcze lepiej. Pracujesz więcej i dłużej, a efekt wciąż Cię nie zadowala. Jesteś coraz bardziej wyczerpana, źle sypiasz, dzieci pytają kiedy znów zobaczą Cię w domu, dopada Cię zniechęcenie, depresja. Zamiast cieszyć się z tego co robisz, masz coraz więcej negatywnych myśli. Tak się dzieje kiedy zbyt wysokie standardy pracy stają się toksyczne. 

 
Jeśli:
 • czujesz, że cały czas, że nie jesteś zbyt dobra w tym co robisz;
 • nie potrafisz ruszyć do przodu, gdyż paraliżuje Cię strach przed porażką;
 • siedzisz po godzinach w pracy i nadmiernie dopieszczasz swoje dzieło;
 • bierzesz wszystko na siebie: nie delegujesz, nie odmawiasz;
 • nie dostrzegasz swoich sukcesów, za to widzisz każde potknięcie;
 
prawdopodobnie dotyka Cię niezdrowy perfekcjonizm – to on najczęściej blokuje nasze biznesy, podtrzymuje nas przed działaniem i wpędza w strach przed oceną innych. Na szczęście da się z nim walczyć – i to Jowita Trzaska może Ci w tym pomóc! Jowita przerobiła temat perfekcjonizmu, nie tylko na własnej skórze, ale także jest to obszar jej specjalizacji.
 
 
Perfekcjonizm to temat złożony. Jest wiele czynników, dzięki którym rośnie w siłę, dlatego w  programach rozwojowych Jowity znajdziesz  m.in. takie  tematy jak:
 
– odwaga i efektywność w działaniu
– zwiększenie poczucia własnej wartości
– zdrowe odcięcie się od przeszłości
– wprowadzenie równowagi pomiędzy pracą zawodową a życiem prywatnym
– lekkość bycia TU i TERAZ
 
 
Co zyskasz dzięki pracy z Jowitą?
 • Ruszysz ze swoimi projektami z impetem do przodu
 • Będziesz mogła więcej czasu spędzać ze swoimi bliski
 • Zaakceptujesz siebie taką jaką jesteś
 • Zminimalizujesz stres w swoim życiu i nauczysz się go neutralizować
 • Rozgrzeszysz się z przeszłością
 • Będziesz częściej się uśmiechała bez powodu
 
Jeśli zatem masz odwagę zajrzeć wgłąb siebie i zastanowić się nad tym, co tak naprawdę Tobą kieruje, co jest powodem decyzji jakie podejmujesz i wprowadzić zmiany do swojego życia – zapraszamy do kontaktu z Jowitą. Twoja podróż zaczyna się Tu i teraz!

Jowita Trzaska – Pomaga przedsiębiorczym kobietom ujarzmić perfekcjonizm i ruszyć z miejsca ze swoimi projektami, bez obaw i strachu, a z radością i zadowoleniem. Uczy jak odciąć się od tego co było, i ruszyć w końcu do przodu w swojej pracy i życiu. 

Od ponad 20 lat pracuje z ludźmi. Manager zespołów z 16 letnim stażem. Dyplomowany life & business coach, certyfikowany coach kryzysowy w biznesie, trener rozwoju osobistego, mentorka. Autorka książki „Bosko nieidealna”. 

Wartości, którymi kieruje się w życiu i biznesie to: autentyczność, relacje, zaufanie. Jej misją jest, by każda kobieta żyła świadomie i z lekkością, nie bała się eksperymentować i doświadczała życia w pełni. By odważyła się żyć bosko nieidealnie!

Prywatnie mama, żona, ex żona, córka, koleżanka. Uwielbia czekoladę, mocne brzmienie i swojego Ragdollka 😉 Pasjonują ją ludzie i podróże do odległych zakątków świata. Zakochana w Bali i Meksyku.

Rekomendacje:

„Jeśli liczysz, że Twój coach trafi w przysłowiowy punkt, to się nie przeliczysz. Nawet krótka konsultacja z Jowitą, tworzy nowe ścieżki w wydeptanej przez rutynę biznesowej codzienności. I zostawia po sobie konkretny ślad, w postaci: planów, grafików i deadline’ów.” Anna 
 
„Konsultacją z Jowitą pozwoliła mi spojrzeć na siebie cudzymi, uważnymi i mądrymi oczami. Byłam zaskoczona, jak wiele udało Jej się ze mnie „wyciągnąć” i że zrobiła to w bardzo delikatny sposób. W czasie sesji czułam Jej zainteresowanie, troskę, miałam poczucie bezpieczeństwa i kompetencji z Jej strony. Szukam pomysłu na siebie w sferze zawodowej i dzięki rozmowie z Jowitą uwierzyłam, że mam potencjał, żeby pójść własną drogą, ale też zobaczyłam swoje braki i rzeczy, na którymi muszę pomyśleć i popracować. Szczerze polecam, szczególnie tym, którzy mają wiele obaw i zahamowań.” Joanna
 
„Do Jowity trafiłam przez przypadek z jednej z grup facebookowych na temat rozwoju biznesu i muszę przyznać, że Jowita ma ogromną wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu i umie ją przekazać w bardzo przystępny sposób. Słucha klienta i zadaje trafne pytania. Zmotywowała mnie do działania tak mocno, że jeszcze tego samego dnia przygotowałam sobie plan działań na najbliższe 5 lat. Polecam Jowitę z pełną odpowiedzialnością. Mój biznes dopiero raczkuje, więc myślę, że z Jowitą spotkamy się jeszcze nie raz w przyszłości.” Marta
 
Nigdy wcześniej nie brałam udziału w konsultacji i zastanawiałam się co może mi ona dać i jakie korzyści dla mnie mogą z tego płynąć. Nie miałam też pojęcia co mam mówić i o czym. I wszelkie moje obawy zniknęły w ciągu pierwszych dwóch minut rozmowy. Jowita rozmawiała ze mną ciepło, ale merytorycznie. Wysłuchała moich pomysłów i zwróciła mi uwagę co dalej powinnam robić, jakie kroki powinnam podjąć by realizacja moich planów była realna. Było to dla mnie bardzo motywujące spotkanie. Jestem za nie bardzo wdzięczna.” Katarzyna
 
 

KLUBOWICZKA CZERWONEJ SZPILKI

Masz pytanie? Chcesz, aby Jowita Trzaska  podzieliła się swoją ekspercką wiedzą?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Jowitą!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?