Joanna Staruszkiewicz

Przewodząca Centrum Kosmetycznemu Hello Beauty Studio

POZNAJMY SIĘ:

Joanna Staruszkiewicz

Przewodząca Centrum Kosmetycznemu Hello Beauty Studio

+48 660 996 991

kontakt@hellobeautystudio.pl

MOJE PROFILE:     

„Początki mnie ukształtowały. Ciężka praca wzmocniła. Szkoła nauczyła. Życie prowadzi nadal…”. Oto piękna myśl od Joanny Staruszkiewicz. Przeczytaj całą historię wspaniałej Klubowiczki.

Joanna zawodowo przewodzi Centrum Kosmetycznemu Hello Beauty Studio, współpracując z wrocławską Fundacją „W związku z rakiem”. Ponadto jako współwłaściciel i prokurent od blisko 20 lat dowodzi Technice Sprężonego Powietrza w spółce Czemar. Zasiada w zarządzie wielu instytucji, ale najbardziej cieszy ją udział w Akademii Piłkarskiej NKS Czerwono-Czarni i możliwość pracy na rzecz młodzieży. Jest również wykładowcą podstaw przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego, nauczycielem biologii, chemii i przyrody. W miarę możliwości pomaga dzieciom słabowidzącym jako tyflopedagog. Aktualnie pracuje nad doktoratem i podnosi swoje kompetencje nauczycielskie. Nieustająco trwa w szkoleniach i rozwoju osobistym. Publikuje i pisze. Kształci siebie. Jak mówi, rozwój jest ważny. W wolnym czasie maluje obrazy i swoją twarz. Ambitnie, prawda?

Jako współwłaścicielka spółki ma jasno wytyczoną wizję i misję. Aby odróżnić się od konkurencji, należy być unikalnym i zapadać w pamięć podczas prezentowania się potencjalnym klientom. Firma oferuje klientom komfort i czas oraz konkretne rozwiązania. Na topie jest obecnie e-sprzedaż, a rok 2023 zostanie przeznaczony ekspansję zagraniczną, głównie w krajach arabskich i Francji. Potężne plany! Nic dziwnego, skoro polskie mosty technologiczne otwierają nowe horyzonty.

Joanna, zapytana o swoje osiągnięcia, w pierwszej kolejności wymienia nagrodę Nauczyciela na medal. To wyróżnienie od dzieci, które uczy. Nagrody Firm Roku 2021 i 2022, Tytana Biznesu czy Diamentu Biznesu 2022 mają dla niej wartość sentymentalną. Są przyznawane w strefie biznesu za wsparcie przedsiębiorców. Motywuje ją zarówno nagroda Osobowości Roku 2022, jak i ta przyznawana kobietom – Business Woman Awards 2022. Również Hello Beauty Studio jest zauważane i nagradzane, m.in. nagrodą Best of Health & Beauty 2022. Jednak jej największym osiągnięciem są zbudowane relacje oraz kontakty nawiązane z ludźmi i organizacjami pozarządowymi, stowarzyszeniami oraz placówkami oświatowymi.

Joanna powtarza, że kocha ludzi i kontakt z nimi. Bywają takie spotkania, które w jednej chwili mogą odmienić czyjeś życie… I to właśnie tacy ludzie są dla niej autorytetem – którzy żyją swoim codziennym życiem. Zawsze mówi: „Równaj do lepszych”. W biznesie ceni kulturę i kreatywność, w życiu prywatnym bycie dobrym człowiekiem – życie w zgodzie ze sobą i z innymi, niekrzywdzenie świadomie innych, niedziałanie na cudzą szkodę, okazywanie innym szacunku bez względu na zajmowaną pozycję. Każdego dnia praktykuje wdzięczność: „Dziękuj innym przy każdej nadarzającej się okazji. Pomagaj innym, bez oczekiwania czegokolwiek w zamian”.

Zapytana o marzenia, odpowiada: „Jak mawiają, marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Jeśli tylko zamienić marzenia na plany, wszystko staje się możliwe”. Jej plany to bycie szczęśliwą mamą 15-letniego Stefana i kochającą żoną Marka, w zdrowiu i w nowym domu, który wspólnie budują jako własną ostoję spokoju i wspólny azyl.

Kiedy nie pracuje, zwiedza piękny świat: od Wrocławia do Wenecji. Uwielbia odkrywać nowe miejsca i poznawać ludzi. Zachwyca się cudownymi zachodami słońca, pięknymi porankami, pysznymi bagietkami, nietuzinkową modą i ponadczasową architekturą. Kocha podróżowanie z rodziną: samolotem, pieszo i samochodem. Byle razem.

Masz pytanie? Chcesz, aby Joanna Staruszkiewicz podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Joanną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.