KORCZYŃSKA Ubezpieczenia

Właścicielka – Joanna Korczyńska

POZNAJMY SIĘ:

Joanna Korczyńska
Właścicielka
KORCZYŃSKA Ubezpieczenia

+48 607 078 093

 

MOJE PROFILE:     

Joanna Korczyńska to mistrzyni organizacji i łączenia wielu ról w życiu. Prywatnie mama dwóch cudownych nastolatków: Kuby i Alka, żona Wojtka. Wielka pasjonatka języków obcych – w szczególności języka niemieckiego. Miłośniczka podróży, dobrego jedzenia, ale również gotowania. Wolny czas spędza w towarzystwie dobrej książki lub muzyki.

Dla Joasi relacje międzyludzkie są najważniejszą wartością w życiu, dlatego uwielbia celebrować życie w towarzystwie najbliższych jej osób – rodziny, przyjaciół, sąsiadów, a od niedawna również innych Klubowiczek Czerwonej Szpilki.

Joasia jest magistrem germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończyła również pięcioletnie studia z zakresu finansów międzynarodowych i handlu zagranicznego – uzyskała tytuł magistra ówczesnej Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny). A ponieważ rozwój jest dla Joasi bardzo ważny, ukończyła również studia podyplomowe z zakresu controllingu oraz managementu. A aktualnie jest studentką filologii angielskiej, uczy się również języka włoskiego – tak z pasji. Na co dzień komunikuje się w języku niemieckim i angielskim, co sprawia jej ogromną przyjemność.

Zawodowo (na etacie) pracuje w międzynarodowej korporacji biotechnologicznej QIAgen w dziale Trade Compliance, gdzie zajmuje się szeroko rozumianą kontrolą eksportu. To tutaj wykorzystuje swoją obszerną wiedzę praktycznie z każdych ukończonych studiów.

Dodatkowo wspiera również biznes męża, od początku jego powstania i na wielu płaszczyznach. A jakby tego wszystkiego było mało, to od czerwca 2010 roku Joasia prowadzi także własną działalność gospodarczą.

Przez pierwsze lata zajmowała się sprzedażą reklam na własnym telebimie, który umieściła na elewacji wrocławskiego Aquaparku przy ul. Borowskiej. Niestety kiedy reklama zaczęła przenosić się głównie do Internetu, a telebim po kilku latach eksploatacji wymagał coraz częstszych wizyt serwisanta, zdecydowała się na  zakończenie tej działalności.

Joasia wówczas się nie poddała, a w trudnej chwili z pomocą przyszła jej mama, która zawodowo zajmuje się ubezpieczeniami od wielu lat. To właśnie jej Joasia zawdzięcza to, że obecnie skupia się właśnie na ubezpieczeniach. Szybko przeszła wszystkie wymagane szkolenia, zdobyła odpowiednie uprawnienia, a przede wszystkim czerpała wiedzę od najlepszej mentorki – swojej mamy. I tak rozpoczęła swoją przygodę w branży ubezpieczeń. Co – jak się z upływem lat okazało – było strzałem w dziesiątkę.

Joasia jest tzw. multiagentem, czyli przedstawicielem kilkunastu najbardziej renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Są to m.in. Warta, PZU, Generali, Compensa, HDI, Proama, Ergo Hestia, Link4, MTU, Wiener i wielu innych. Dziś mama Joasi jest jej pracownikiem, backupem i wielkim wsparciem.

Swoje usługi kieruje do osób prywatnych i firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Posiada bardzo szeroki zakres ubezpieczeń. Są to ubezpieczenia:

  • majątkowe,
  • komunikacyjne,
  • na życie,
  • firmowe.

Uwielbia pracę w branży ubezpieczeń, głównie ze względu na to, że jest ona oparta na kontaktach z ludźmi, relacjach i wzajemnym zaufaniu, a to dla Joasi podstawa. Dodatkowo możliwość pracy zdalnej daje jej wolność wyboru – czy spotkać się z klientem w mieście w ulubionej kawiarni, a może wystawić polisę z domu, apartamentu w górach czy nad morzem.

Czasami znajomi pytają ją, jak godzi tyle ról naraz. Nas też to bardzo intryguje! Joasia ma na to receptę: stara się jak najlepiej wykorzystać swój czas i cieszy się życiem. Kocha to, co robi, i to, co ma wokół siebie. Żadnej ze swoich prac nie traktuje jedynie jako źródła bezpieczeństwa finansowego, ale przede wszystkim jest to dla niej miejsce realizacji swoich pasji i największych talentów oraz możliwość spotkań ze wspaniałymi ludźmi.

Masz pytanie? Chcesz, aby Joanna Korczyńska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Joasią!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?