Joanna Bury- Kaczmarczyk

Ekspert tworzenia personalizowanych zestawów prezentowych

Joanna Bury- Kaczmarczyk prezentacja<br />

POZNAJMY SIĘ:

Joanna Bury- Kaczmarczyk

Idea Gift

512 428 666

MOJE PROFILE:   

Zawodowo sprawia ludziom radość. Przygotowane przez nią zestawy prezentowe, nie tylko zawsze są trafione, ale przede wszystkim zachwycają oryginalnością. Jej prezentową bazą są targi rękodzielnicze, bazary i jarmarki, na których poznaje utalentowanych twórców. To dzięki tym znajomościom komponuje nietuzinkowe oferty.

Wrocław

Joanna od dwóch lat prowadzi firmę tworzącą zestawy prezentowe dla każdego i na wszelkie okazje. W zestawach wykorzystuje produkty rękodzielnicze. Lubi sprawiać innym radość i wie, jak ważny jest wybór prezentu z okazji urodzin, ślubu czy okoliczności biznesowej. Wiąże się to z autentycznym sprawieniem radości i podarowaniem wspomnień oraz zachowaniem finansowego balansu.

Dzięki Joannie możesz spokojnie zajmować się ważnymi dla siebie sprawami, ponieważ wyręczy Cię ona nie tylko w poszukiwaniach, ale również w pakowaniu prezentu. Pomysł na tak oryginalny biznes wziął się z potrzeby własnej. Szukała podarunku, ale nie takiego jak wszystkie. Chciała ofiarować coś wyjątkowego, niepochodzącego z masowej produkcji. Po dość długich poszukiwaniach trafiła na rękodzieło i to było to, a ponieważ historia powtórzyła się kilkukrotnie, Joanna zaczęła działać.

Zaczęła odwiedzać targi rękodzielnicze, bazarki i jarmarki. Poznawała i nadal poznaje na nich utalentowanych artystów – twórców, z którymi nawiązuje współprace. Tak buduje swoją bazę inspiracji prezentowych. Każdy ze skomponowanych przez nią zestawów jest naprawdę wyjątkowy, bo przecież nie sposób stworzyć dwóch jednakowych, tworzonych ręcznie produktów. Taka też jest misja jej firmy – niesienie radości tym, którzy zamawiają zestawy prezentowe i tym, którzy je otrzymują.

Gdyby była znów na początku swojej zawodowej drogi na pewno nie bałaby się podejmować decyzji wiążących się z dużymi zmianami. Jej autorytetem jest każdy, kto potrafi skutecznie zarządzać swoim biznesem, odnosi w nim sukcesy i dzieli się doświadczeniem z innymi. W sferze zawodowej najwyżej ceni kreatywność, decyzyjność i możliwość poznawania wspaniałych utalentowanych ludzi z wielką pasją.

W życiu Joanna również kieruje się pasją, ale też cierpliwością, która jest jej niezbędna do prowadzenia firmy. Uwielbia podróżować i czerpie z tego energię. Kolekcjonuje kubki, przy czym pierwszeństwo mają te rękodzielnicze. Jest także wielbicielką książek. Jej marzeniem jest systematyczny samorozwój i rozwój firmy, a także możliwość pracy z każdego miejsca na świecie.

Kiedy Joanna nie pracuje, zajmuje się domem i rodziną – od 10 lat jest żoną i mamą dwójki dzieci – Kai i Leona. Do klubu biznesowego dla kobiet Czerwona Szpilka wstąpiła w poszukiwaniu wsparcia mentoringowego w prowadzeniu firmy. Zaczęło się od spotkania networkingowego, na którym poznała korzyści płynące z bycia klubowiczką i uważa, że była to jedna z najlepszych decyzji biznesowych, jakie podjęła prowadząc Idea Gift.

Joanna wszystkim kobietom życzy realizacji planów i spełniania marzeń.

 

Joanna Bury- Kaczmarczyk kontakt

Masz pytanie? Chcesz, aby Joanna podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Joanną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2022 | Project design SHABLON