Joanna Bednarz-Neter

Przedsiębiorczyni, artystka, doradca feng shui, mentor w przestrzeni kwantowej

POZNAJMY SIĘ:

Joanna Bednarz-Neter

+48 503 384 549

joanna384@interia.pl

MOJE PROFILE:     

Joanna od 15 lat prowadzi działalność gospodarczą – firmę zajmującą się sprzedażą mebli, jednak nie jest to jej przeznaczenie. Sfera duchowa była jej bliska od dziecka. W głębi duszy zawsze wiedziała, że ma za zadanie coś więcej niż to, co robi. Od 2019 roku zaczęła kierować swoją uwagę w zupełnie innym, nowym kierunku. Podążyła w stronę pracy z energią. Od roku rozwija swoje pasje, a są to pasje szczególne, ponieważ dzięki nim Joanna może pomagać innym ludziom.

Jej przeznaczeniem jest bycie łącznikiem między duchem i materią oraz służba innym w najlepszy możliwy sposób. Robi to poprzez malowanie obrazów żywicą z zastosowaniem kolorów kwantowych oraz kryształów dla wzmocnienia zdrowia, relacji, sukcesu, czy mądrości. Joanna zajmuje się również doradztwem feng shui, czyli ustawieniami przestrzeni domu lub biura tak, żeby działała wspierająco oraz prowadzi sesje kwantowe.

Dzięki nim w najszybszy możliwy sposób uzdrawia stare niesłużące wzorce, traumy, blokady. Również dzięki nim otwierana jest przestrzeń na nowe możliwości, regenerację, odmłodzenie, aktywację kodu DNA, aktywację zdrowia, czy poszerzenie planu duszy. Innym sposobem pomocy ludziom praktykowanym przez Joannę jest terapia dźwiękiem, czyli gra na kryształowych misach. Dźwięk, który się z nich wydobywa, wprowadza organizm w bardzo głęboki stan relaksu, a wnikając w strukturę komórek, rozbija blokady, regeneruje ciało i umysł.

Jej misją jest dzielenie się tym, czym została obdarzona tak, żeby ludzie mogli odnaleźć w sobie wyjątkowość i unikalność oraz to, dzięki czemu będą mogli się spełniać. W biznesie szczególnie ceni sobie lojalność, szczerość, odpowiedzialność, prawdomówność, terminowość i rzetelność, a w życiu kieruje się sercem i intuicją. Kiedy nie pracuje, spędza czas z rodziną, tańczy bachatę, gra na misach, medytuje, spaceruje po lesie, jeździ na rowerze i gotuje.

Pragnie wolności na wszystkich płaszczyznach życia, podróżowania i możliwości pracy z każdego zakątka na świecie. Sobie sprzed lat Joanna powiedziałaby – dasz radę! Dołączyła do Klubu z chęci niesienia swojego przesłania w świat, w poszukiwaniu wsparcia w tym zakresie, po to by jej pasje stały się bardziej dostępne dla ludzi, a także po to, aby spełniać się, wspierając inne klubowiczki. Kobietom życzy miłości do siebie, ponieważ wtedy będą mogły obdarowywać nią innych.

Masz pytanie? Chcesz, aby Joanna Bednarz-Neter podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Joanną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON