ImPulse PremiumBeauty

Beauty Manager – Izabela Liżewska

POZNAJMY SIĘ:

Izabela Liżewska
Beauty Manager
ImPulse PremiumBeauty

+48 537 377 007

warsztaty@impulsepremiumbeauty.com

MOJE PROFILE:      

ImPulse PremiumBeauty jest organizatorem warsztatów makijażu ze znanymi i uznanymi szkoleniowcami oraz eventów branży beauty na terenie Polski i całej Europy.
ImPulse PremiumBeauty Kreatywnie tworzy i zaraża pasją, dzieli się wiedzą. Uczymy makijażu, organizuje eventy oraz szkolenia beauty, dystrybuuje i sprzedaje produkty i akcesoria potrzebne do jego wykonywania. To miejsce gdzie pod okiem doświadczonych szkoleniowców poznasz najnowsze trendy w makijażu, stylizacji i tym co kryje w sobie definicja słowa Beauty.  Zdobędziesz potrzebne umiejętności.  Kadra szkoleniowa to pionierzy jeśli chodzi o trendy w makijażu i innowacyjne techniki aplikacji produktów.
 
Uczestnicząc w organizowanych wydarzeniach:
– nauczysz się jak być piękną i atrakcyjną na co dzień,
– możesz zdobyć nowe umiejętności lub rozwinąć dotychczasowe,
– możesz czerpać inspiracje z pokazów do rozwoju swojej dalszej kariery.
 
A jeżeli nie interesuje Cię żadne z powyższych to zrób sobie prezent w formie odpoczynku od codzienności i spędź wolny czas w niepowtarzalnej atmosferze z ludźmi, dla których branża beauty jest pasją.

Izabela Liżewska – Pod szyldem ImPulse PremiumBeauty organizuje szkolenia i warsztaty z zakresu makijażu profesjonalnego. Właścicielka Ewa Gil &Co Makeup studio, położonego w Samym Centrum Wszechświata miejsca, w którym „mieszkają kolory”, powstałym z miłości do piękna  i pasji  do makijażu. Współtworzyła markę kosmetyczną Lovenue oraz markę osobistą i kanał makijażowy Magdaleny Pieczonki.

Od 2013r. pod szyldem „PuderNice” zarządza zespołem makijażystek gwiazd, których prace można podziwiać min. w takich produkcjach tv show jak : 

  • Idol
  • Taniec z Gwiazdami
  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  • Ale jazda!
  • Voice of Poland
  • Bitwa o Sławę
  • I wielu innych … 

Razem z Leszkiem Czajką i Ewą Gil prowadziła stały cykl w „Pytaniu na śniadanie„ – „Totalna Metamorfoza”.

Izabela to ścisły umysł  z artystyczną duszą. Pierwsze kroki w telewizji stawiała już w wieku 12 lat. Od tamtego czasu często gościła na ekranie jako prowadząca popularne programy młodzieżowe. Wpływ na tworzenie wizerunku innych osób daje jej ogromną satysfakcję.Wiedza i doświadczenie zdobyta w tym czasie, dała jej możliwość odnalezienia miejsca po drugiej stronie kamery. Wpływ na tworzenie wizerunku innych osób daje jej ogromną satysfakcję. Praca, to jej pasja, w którą angażuje się w 100% wyznając zasady filozofii małych kroków Kaizen. Ulubione słowo – ODWAGA, CIERPLIWOŚĆ. Jak sama twierdzi: „Nigdy nie jest za późno,  aby zmienić swoje życie i spełniać marzenia”.  Iza nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, cały czas poszukując dla siebie nowych wyzwań. 

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Izabela Liżewska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Izą!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?