Iwona Musztyfaga 

Szkolenie Kierowców

Joanna Bury- Kaczmarczyk prezentacja<br />

POZNAJMY SIĘ:

Właścicielka Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto-Moto-Nauka Iwona Musztyfaga

508 332 350

biuro@auto-moto-nauka.pl

skuteczny-biznes

www.auto-moto-nauka.pl

MOJE PROFILE:     

 

Kobieta w męskiej branży, która na dodatek trafiła do niej przypadkiem. Właścicielka najwyżej ocenianej szkoły jazdy w Oławie stawiająca na bezpieczeństwo. Z zawodu ekonomistka po Studium Ekonomicznym. Jej autorytetem jest Jurek Owsiak. Ceni go za stworzenie marki, która rok w rok, daje szansę na zdrowie i życie wielu osobom. Fascynatka psychologii osobowości i stresu.

Oława / Jelcz-Laskowice

Na biznes swojego życia trafiła przypadkowo. Z wykształcenia ekonomistka, specjalistka od rachunkowości i finansów – do szkoły jazdy trafiła na staż i tam już została. Po 12 miesiącach stażu otrzymała propozycję wykupienia miejsca do prowadzenia własnej szkoły w Jelczu-Laskowicach. Było to 01.05.2003, a dokładnie 01.11.2003 otworzyła drugą szkołę jazdy w Oławie. Jej kariera toczy się, więc nieprzerwanie od 20 lat.

 

Co ją przy tym zawodzie trzyma? Miłość i pasja do pracy z ludźmi. Zdaje sobie sprawę, jak wielką odpowiedzialnością jest posiadanie prawa jazdy i każdemu kandydatowi na kierowcę tę wagę uświadamia. Firmę nazywa swoim dzieckiem, które w tym roku ukończyło już 20 lat. Poza tym uwielbia spełniać marzenia, a Prawo Jazdy jest marzeniem bardzo wielu osób. Pewnie dlatego, odnosi w swojej branży duże sukcesy.

 

Zawsze jest najwyżej ocenianą szkołą jazdy Superprawojazdy Oława, a w Google zebrała 276 pozytywnych opinii. Otrzymała również dyplomy Gazety Wrocławskiej w latach 2019, 2020 i 2022 za najlepszą szkołę w 6 powiatach, dyplom za 3. miejsce w kategorii szkoła jazdy roku w województwie dolnośląskim, 1. miejsce w Orłach nauki jazy w latach 2019, 2021, 2022 oraz została najlepszą szkołą jazdy 2023 roku Oferteo.

 

Jej misją jest szerzenie świadomości o tym, co daje posiadanie Prawa Jazdy, że inwestycja w kurs jest inwestycją w przyszłość, w siebie, w zabezpieczenie finansowe, a także bezpieczeństwo swoje i innych. Sobie sprzed lat powiedziałaby, żeby nie zwalniać, zawsze trzymać do góry głowę i zarażać innych optymizmem i uśmiechem. W biznesie kieruje się normalnością w pełnym znaczeniu tego słowa, wiarygodnością i uczciwością, a w życiu: dobrem, człowieczeństwem i tolerancją.

 

Największym autorytetem jest dla niej Jurek Owsiak, którego działalność i  umiejętności gromadzenia ogromu ludzi przy jednym projekcie, szczerze podziwia. Iwonę pasjonuje psychologia osobowości i stresu, a marzy o podróżowaniu. Kiedy nie pracuje, rozwija się, szkoli, rozmyśla i ogląda filmy. Do klubu biznesowego Czerwona Szpilka dołączyła, jak sama mówi – dla rozwoju i obserwacji. Wszystkim Wam życzy wytrwałości w dążeniu do celów, które sobie wyznaczacie, bo kobieta jest skałą z ogromnym potencjałem wiedzy!

Beata Karwowska

Masz pytanie? Chcesz, aby Iwona podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Iwoną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2022 | Project design SHABLON