ECOPOL Hale Namiotowe

Współwłaścicielka firmy – Ilona Jaworek

POZNAJMY SIĘ:

Ilona Jaworek
Współwłaścicielka firmy:
ECOPOL

+48 691 608 613

ilona@ecopol24.pl
biuro@ecopol24.pl

Piotrkowice Polskie 9
57-211 Ciepłowody

MOJE PROFILE:     

Firma ECOPOL od lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wynajmie obiektów o charakterze tymczasowym, czyli hal namiotowych, magazynów halowych oraz zadaszeń. Wieloletnie doświadczenie pozwala na dostosowanie produktu do indywidualnych wymagań klienta.

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji sprawia, że oferowane produkty i usługi są na jak najwyższym poziomie.

Hale oferowane przez Ecopol przystosowane są do szybkiego montażu, a ich wielofunkcyjność sprawia, że nadają się na różnego rodzaju imprezy plenerowe: festyny, urodziny, targi, wystawy, bankiety oraz wesela. Znajdują zastosowanie również w formie magazynów, ujeżdżalni dla koni i obiektów sportowych.

Namioty bankietowe, imprezowe, weselne, eventowe – to propozycja dla firm, organizatorów i osób prywatnych, chcących zorganizować event na łonie natury. Namioty oferowane przez Ecopol uchronią uczestników przed niesprzyjającą pogodą, a ich stabilne wykonanie pozwoli na bezpieczne użytkowanie nawet przy bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Profesjonalna, modułowa konstrukcja hal namiotowych daje możliwość idealnego dostosowania namiotu do liczby zaproszonych osób lub uwarunkowań terenu, na którym ma odbyć się uroczystość.Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji hal, szeroka gama aranżacji wnętrza, możliwość nadruku na poszyciu wizualizacji logo firmy, umożliwia stworzenie niezapomnianego nastroju i sprawi że event będzie bardziej spektakularny.

Hale namiotowe i magazynowe – interesujące rozwiązanie dla klientów zainteresowanych szybkim postawieniem pomieszczenia magazynowego, handlowego lub gastronomicznego. Wielkość hali jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Hale namiotowe – magazynowe to rozwiązanie zarówno bezpieczne jak i funkcjonalne. Nie tylko zapewnią szybkie zaaranżowanie potrzebnej powierzchni, ale są alternatywą dla standardowych magazynów. Pozwalają obniżyć koszty budowy i eksploatacji, a także skrócić czas realizacji posadowienia hali. Ich wielofunkcyjność pozwala na dostosowanie hali do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa.

Ujeżdżalnie dla koni –bardzo dobrym rozwiązaniem dla stadnin nie posiadających krytych ujeżdżalni są hale namiotowe specjalnie przystosowane do tego celu. Dzięki zadaszeniu ujeżdżalni halą namiotową, aktywność jeździecka miłośników koni może trwać cały rok. Niesprzyjające warunki w szczególności jesienno-zimowe nie spowodują przestoju w codziennych treningach czy udzielanych lekcjach.

Obiekty sportowe – alternatywą dla stałych hal sportowych stanowią hale namiotowe, które mogą również pełnić rolę tymczasowych obiektów sportowych. Sprawdzą się one jako zadaszenia pod korty tenisowe, boiska piłkarskie, baseny, lodowiska, czy różnego rodzaju zawody i mistrzostwa.

Hale namiotowe stosuje się jako alternatywę dla obiektów stałych w sytuacji, kiedy dla inwestora ważny jest czas realizacji lub jeśli budowla ma mieć charakter tymczasowy. Lista możliwych zastosowań hal namiotowych ciągle jest rozszerzana przez naszych Klientów.

Niezależność to główne słowo w słowniku Ilony. Jest osobą, która nie boi się ryzyka, chce sama decydować i zawsze ma satysfakcję z tego, co robi. Z łatwością zjednuje sobie ludzi dzięki swojej towarzyskiej osobowości i otwartości.

Na co dzień razem z mężem prowadzi firmę ECOPOL Hale Namiotowe i daje ludziom to, co sobie wymarzą. Jak twierdzi: „Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, są tylko przeszkody, z których największą jestem ja sama”.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Iloną Jaworek.

Masz pytanie? Chcesz, aby Ilona Jaworek podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Iloną!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?