Anna Litak Herbadieta
Trener Odżywiania
ul. Świeradowska 41a/3
50-559 Wrocław
tel. 660 111 505

Studio Herbadieta – Odżywianie dla zdrowia

Studio Herbadieta – Odżywianie dla Zdrowia, to miejsce, w którym nie używamy brzydkiego słowa na D…, czyli dieta. To miejsce jest Klubem Zdrowego Stylu Życia. Prowadzę go od wielu lat, czyniąc ludzi zdrowszymi i przez to szczęśliwszymi.

Staram się, żeby klub był „nasz” a to znaczy, że jego ducha i atmosferę kształtują bardziej moi Podopieczni niż ja.

W naszym Klubie spotykają się członkowie wielu pokoleń – od maluszka do staruszka i wzajemnie się motywują i wspierają w osiąganiu wyznaczonych dla siebie celów – nieważne czy ktoś chce przybrać na wadze, zgubić kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt kilogramów, czy po prostu nauczyć się jak prawidłowo odżywiać się na całe życie – każdy osiągnie tu swój cel. To wszystko jest o wiele łatwiejsze dzięki grupie – dzięki przykładom, jakie na własne oczy można zobaczyć u innych, dzięki motywacji, energii i odrobinie współzawodnictwa oraz edukacji, którą każdy otrzymuje w Klubie.

A jeśli rozkład dnia nie pozwala na przyłączenie się do grupy? W pojedynkę zawsze trudniej ale też dajemy radę – kwestia dyscypliny i motywacji.

Dobra wiadomość dla „recydywistów” – jako Trener Odżywiania nie uczę nikogo liczenia kalorii, ważenia ani mierzenia jedzenia. Nie jesteśmy na żadnej „diecie” – osiągamy swoje cele bez matematyki, za to zdrowo, smacznie i łatwo, nawet dla tych zaganianych. Dzięki współpracy z amerykańską firmą Herbalife – pionierem odżywiania komórkowego, uczę moich podopiecznych jak błyskawicznie zadbać o dostarczenie sobie wszystkiego czego potrzebuje nasz organizm. Dzięki czemu młodnieje, pięknieje i jest zdrowszy i silniejszy.

Zamieniamy odruchowe jedzenie „żeby się czymś najeść” na odżywianie – to wielka różnica. Tym bardziej istotna w dzisiejszych czasach, gdy większość produktów na sklepowych półkach pod względem odżywczym jest po prostu atrapą jedzenia.

Wszystkich, którzy chcieliby zmienić swój sposób odżywiania lub ukształtować sylwetkę, zapraszam do Klubu. Razem na pewno nam się uda!

Anna Litak – Trener Odżywiania

A moja rola w tym miejscu? Jestem Trenerem Odżywiania, dlatego nie tylko uczę moich podopiecznych tego, co najważniejsze dla zdrowia i sylwetki, czyli ZASAD ODŻYWIANIA, ale – jak każdy dobry trener – sprawdzam także osiągnięte przez nich rezultaty i na bieżąco koryguję błędy, jeśli się pojawią. Czynienie świata zdrowszym i szczęśliwszym jest moją misją i pasją. Dzięki tej pasji pomogłam już setkom ludzi przedefiniować ich sposób odżywiania dla dobra swojego i całej rodziny.

I nigdy nie przestaje mnie cieszyć reakcja ludzi oglądających swoje fotografie „z przed” i po kilku tygodniach naszych spotkań. Patrząc na własne zdjęcia Klubowicze często nie mogą uwierzyć jak bardzo się zmienili podczas tak krótkiego czasu. Bezcenne!!!

 

Herbadieta

Świeradowska 41a/3
50-559 Wrocław
tel. 660111505

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

12 + 9 =