Anna Ołdak
FINANSOWANIE WROCŁAW

tel. 516 130 700
e-mail biuro@finansowanie.wroclaw.pl
ul. Akacjowa 4N 1/21,
55-040 Ślęza,
Biurowiec Multi Bussines Center

Finansowanie WrocławAnna Ołdak

FINANSOWANIE WROCŁAW – Twój osobisty doradca w zakresie finansowania zakupu sprzętów i pojazdów do Twojej działalności w zakresie leasingu, kredytu i najmu długoterminowego. Nasze doświadczenie, które wywodzi się z ponad 10 letniej pracy w Centrali instytucji leasingowych pozwala dobrać dla naszych Klientów najlepsze rozwiązania, że szczególnym uwzględnieniem zapisów umów, a także wsparcia na całym etapie trwania umowy leasingu. Ponad to współpracujemy z wieloma Dealerami samochodowymi oraz dostawcami sprzętu, podczas rozmów z którymi pomagamy się wynegocjować dla swoich Klientów jak najlepsze warunki cenowe. 

 

Anna Ołdak

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zdobywała u liderów usług finansowych w Polsce m.in. Getin Noble Bank SA, Getin Leasing SA, Getin Fleet SA, Euro Bank SA – gdzie przez wiele lat była szefem Działu Obsługi Posprzedażowej leasingu oraz managerem odpowiedzialnym za wdrażanie produktów leasingowych, bankowych oraz procesów w obszarze bankowości firmowej.
Prywatnie żona, mama i właścicielka kotki brytyjskiej 🙂

Prawo Kobiet

Anna Ołdak
FINANSOWANIE WROCŁAW

tel. 516 130 700
e-mail biuro@finansowanie.wroclaw.pl
ul. Akacjowa 4N 1/21,
55-040 Ślęza,
Biurowiec Multi Bussines Center

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

12 + 3 =