Misja firmy Ekomentor zawiera się w maksymie „bądź świadomy… żyj zdrowo!”, czyli zwracaj uwagę na to, w jaki sposób dbasz o urodę, czym się żywisz, jaki masz stosunek do samego siebie, a także, jakie są tego skutki dla zdrowia oraz środowiska naturalnego.
Celem firmy jest przede wszystkim promowanie marki Facefitness czyli bezinwazyjnej, skutecznej i bezpiecznej gimnastyki twarzy, dzięki której odmłodzimy naszą twarz nawet o 10 lat.

W ofercie znajduje się także Beauty-Coaching, który jest doskonałym wsparciem dla wszystkich osób, które czują gotowość do wprowadzenia zmian w swoim życiu.

Daje klientowi możliwość całościowego spojrzenia na swoje życie, zastanowienia się tu i teraz jak funkcjonuje jego ciało, emocje, sprawność intelektualna oraz w jakim stopniu akceptuje siebie, a jak chciałby aby funkcjonowało.

Ekomentor oferuje szkolenia z zakresu ekologicznego dbania o urodę – Szkolenie CTF (Certyfikowany Trener Facefitness) to holistyczny program obejmujący pracę z mięśniami twarzy i szyi. Metoda Facefitness obejmuje również modelowanie twarzy, spłycanie istniejących zmarszczek i zapobieganie nowym. W trakcie szkolenia poznacie również odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin życia – jak zachować zdrową sylwetkę, wykorzystać naturalne kosmetyki do wydobycia wewnętrznego piękna, jak zdrowo się odżywiać oraz rozważnie podążać za trendami bez szkody dla urody i portfela :).

Patrycja Kondracka

Doktorantka Wydziału Fizjoterapii (AWF Wrocław), autorka poradnika “Sekret młodości Facefitness” oraz akredytowany coach ACC ICF. Chcąc połączyć przyjemne z pożytecznym prowadzi indywidualne oraz grupowe sesje Beauty-coachingu.  Jej działalność wynika z pragnienia dzielenia się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem. Od kilkunastu lat praktykuje Facefitness – gimnastykę mięśni twarzy, potwierdzając skuteczności tej metody.

Wielokrotnie gościła w programach śniadaniowych w TVP i TVN. Autorka licznych artykułów, w tym naukowych, współpracuje z takimi magazynami jak Kosmetologia Estetyczna, E’stilo, Organic, Zwierciadło, Elle. Prelegentka podczas eventów, seminariów i konferencji. Współpracuje jako coach i trener Facefitness z salonami i gabinetami Wellness i SPA oraz Klubami Fitness na terenie całej Polski. To, co robi, ma na celu uświadamianie kobiet, jak w prosty sposób możemy wdrożyć zachowania proekologiczne do naszego codziennego życia.

Misją jej firmy jest przekazywanie wiedzy, którą zdobyła podczas ponad 10 letniej pracy zawodowej, a przede wszystkim z praktyki i pasji jaką jest twarz oraz zdrowy styl życia.

Facefitness

ul. Kamienna 115/3
50-545 Wrocław
+48 500 447 009
facefitness@ekomentor.pl
http://www.ekomentor.pl
http://www.facefitness.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

14 + 14 =

UWAGA! Z okazji Dnia Matki darmowa wysyłka, a przy zakupach powyżej 100 zł notes "Zatrzymane w czasie" zupełnie za darmo! Jak skorzystać z promocji? Dodaj kupowane produkty o wartości minimum 100 zł oraz notes i wpisz kod promocyjny "notes" na stronie koszyka! Zamknij