Ewelina Rasińska

Projektantka mody

POZNAJMY SIĘ:

Ewelina Rasińska

Właścicielka
Rasińska

+48 608 506 187

kontakt@rasinska.pl

MOJE PROFILE:     

Tworzy ubrania, które z przyjemnością sama testuje i stale udoskonala, wsłuchując się w sugestie i potrzeby klientek. Jej kolekcje są limitowane i niepowtarzalne, podobnie jak kobiety, które je noszą. Mówi, że projektowanie ubrań to nie tylko wielki przywilej, lecz także olbrzymia odpowiedzialność. Poznaj polską projektantkę mody – Ewelinę Rasińską.

Ewelina projektuje i prowadzi własną markę odzieżową. Ponadto pracuje w fundacji Otwarte Serce i prowadzi szkolenia z nauki szycia. Swoją firmę założyła w 2011 roku i prowadzi ją do dziś. Kocha to, co robi.

Po ukończeniu szkoły wyjechała do Paryża. Tam pracowała przez 15 miesięcy, zatrudniła się także w niemieckiej firmie. Później wyszła za mąż, wychowywała trójkę dzieci i na jakiś czas utknęła w domu. Zawsze jednak szyła – w 90% nosiła swoje projekty. Szyła dla rodziny i znajomych, więc dziś się śmieje, że ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży.

Śmiało może powiedzieć, że jest fachowcem z prawdziwego zdarzenia. Obecnie brakuje na rynku ludzi, którzy potrafią zaprojektować, a potem przejść cały proces, łącznie ze zrobieniem form, wykrojem i szyciem. Ona sama projektuje ubrania dla kobiet klasyczne, ponadczasowe i perfekcyjnie dopracowane.

Zapytana o same początki drogi zawodowej, mówi, że ciężko to określić. Ponieważ szyła już w szkole średniej, czuje się, jakby się z tym urodziła. Stopniowo jednak, wraz z rozwojem marki, wykonywała projekty dla znanych osób, np. dla Elżbiety Rymkiewicz na festiwal do Cannes, dla pierwszej damy Agaty Dudy, dla różnych dziennikarek. Ale podkreśla, że i tak największą jej dumą są kobiety bizneswoman oraz te, które odkładają pieniądze, żeby kupić jej projekty. Później Ewelina dostaje informację zwrotną od nich, że czują się jak milion dolarów w jej projektach. Ją samą najbardziej cieszy radość klientek – i nieważne, czy to kobieta na świeczniku, chociaż to dobrze działa marketingowo. Dla niej najważniejszy jest człowiek. Dlatego spełnia marzenia kobiet o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu. Chce, żeby czuły się ubrane, nie przebrane.

Młodszej sobie radziłaby postawić na stuprocentowe zaangażowanie, skupienie, samorozwój i uwierzenie w swoją intuicję.

W biznesie Ewelina ceni lojalność, odpowiedzialność, niezależność i pracowitość, a także zaangażowanie i perfekcjonizm. W życiu prywatnym to rodzina i zdrowie są na pierwszym miejscu.

Hobby Eweliny to taniec, morsowanie, spacery, gotowanie i podróże. Rano robi oddychanie metodą Wima Hofa i słucha muzyki wyciszającej. W wolnych chwilach czyta i wraz z rodziną gra w gry planszowe. Chciałaby znaleźć więcej czasu na sport i zbudować sobie górkę zdrowotną na przyszłość. Za całą resztę jest wdzięczna każdego dnia.

Masz pytanie? Chcesz, aby Ewelina Rasińska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Eweliną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.