Prawo Kobiet

Radca Prawny – Ewelina Miśko-Pawłowska

POZNAJMY SIĘ:

Ewelina Miśko-Pawłowska
RADCA PRAWNY
Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska
i wspólnicy sp.k.

+48 501 689 076
+48 533 475 835

sekretariat@kprawnamp.pl
biuro@prawokobiet.pl

ul. Żmigrodzka 81-83
51-130 Wrocław

MOJE PROFILE:      

Prawo Kobiet to pierwszy w Polsce serwis prawny stworzony z myślą o KOBIETACH, pomysłodawczynią projektu jest Ewelina Miśko-Pawłowska.

Ewelina Miśko-Pawłowska jest radcą prawnym nieprzerwanie od roku 2009. Jej zadaniem jest  świadczenie pomocy prawnej tym, którzy jej potrzebują i którym potrafi pomóc. Poprzez szacunek jakim darzy w jednakowym stopniu ludzi bez względu na poglądy i wartości, które reprezentują, należycie służy każdemu potrzebującemu pomocy.

Serwis PrawoKobiet.pl, to projekt, któremu przyświeca misja wsparcia KOBIET potrzebujących sprawnej i kompetentnej pomocy prawnej. Projekt obejmuje wsparcie prawne w różnych aspektach życia każdej KOBIETY. Fundamentem projektu jest pomoc prawna na gruncie różnych sfer życia każdej KOBIETY,  dlatego w ramach projektu realizowane są dwa znaczące filary obsługi prawnej: Prawo kobiet w życiu i Prawo kobiet w biznesie.

Projekt zakłada szerzenie świadomości prawnej wśród kobiet oraz kompleksową pomoc prawną poprzez konsultacje i porady prawne, obsługę prawną oraz reprezentację procesową.

Zespół PrawoKobiet.pl składa się z prawników o szerokiej wiedzy prawniczej popartej bogatym doświadczeniem zawodowym. 

Działalności zespołu projektu PrawoKobiet.pl przyświeca ambicja i marzenie zarazem aby zostać osobistym doradcą prawnym dla wielu kobiet z różnych stron Polski, stworzyć miejsce przyjazne, w którym będzie im łatwej i raźniej zwalczać trudy życia codziennego jakie napotykają w sferze prawa. W świetle tej idei powstał pierwszy Lexsklep dla kobiet ( https://prawokobiet.pl/sklep/ ), gdzie nie wychodząc z domu można skorzystać ze wsparcia prawnego wykupując przy tym niezbędne usługi prawne, pakiety obsługi prawnej itp. W ramach projektu realizowane są raz w miesiącu bezpłatne konsultacje prawne (online i offline) dla Kobiet z całej Polski oraz szkolenia prawne dla kobiet, z różnych aspektów prawa.

Ewelina Miśko-Pawłowska radca prawny, mediator; przez ponad 13 lat zarządzała działem prawnym w jednej w największych kancelarii windykacyjnych w Polsce. Zasiadała w radach nadzorczych spółek z branży finansowej. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi własną Kancelarię Prawną Miśko-Pawłowska i wspólnicy sp.k., w której pełni funkcję komplementariusza. Dzięki realizacji zainteresowań z zakresu psychologii, doświadczeniu w wieloletniej pracy z ludźmi oraz ukończeniu  Studium Mediacji stała się ekspertem w zakresie rozpoznawania i rozwiązywania sytuacji konfliktowych oraz w łagodzeniu i rozwiązywaniu sporów, jako mediator Ośrodka Mediacji przy OIRP Wrocław. Jako trener z zakresu tematyki prawnej przeprowadziła wiele szkoleń z dziedziny aspektów prawnych, w tym windykacji należności, procedury cywilnej, postępowania egzekucyjnego. 

Założycielka i redaktor naczelny, pierwszego w Polsce portalu prawnego dedykowanego kobietom : www.prawokobiet.pl, któremu przyświeca misja motywowania kobiet do zadawania pytań trudnych, do dociekania rozwiązań, do wspierania się na co dzień specjalistyczną wiedzą prawną. Projektu, który ma na celu budować świadomość prawną Polek, dawać im przekonanie, że mogą więcej i powinny zawalczyć o swoje prawa.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki upartych urwisów. „Ładuje” przysłowiowe „baterie” odkrywając dotąd nieznane jej miejsca, relaksuje się, czytając dobrą powieść lub „spinningując”. Radość czerpie, spędzając czas ze swoimi trzema chłopakami. Nigdy się nie nudzi, wszędzie szuka czegoś, co byłoby inspirujące. Kocha życie i stara się przeżyć je jak najpiękniej.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Eweliną Miśko-Pawłowską.
Masz pytanie? Chcesz, aby Ewelina Miśko-Pawłowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Eweliną!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON