EWA-MEDICAL
Ewa Stępniewska
ul. Międzyleska 4
50-514 Wrocław

DANE KONTAKTOWE:
tel:+48 533-550-703
tel: 71 750-16-52
e-mail: biuro@ewa-medical.pl
witryna: www.emedical24.pl

EWAMEDICAL – Ewa Stępniewska

Firma EWA-MEDICAL zajmuje się zaopatrzeniem medycznym i kosmetycznym, ale pomaga też różnego rodzaju specjalizacjom, których nie sposób wymienić. Kieruje swoją ofertę produktową do gabinetów lekarskich, stomatologicznych, weterynaryjnych, kosmetycznych, studiów tatuażu, szkół, przedszkoli i wszędzie tam, gdzie istotą działalności jest higiena i sterylność.

Produkty zakupione w EWA-MEDICAL będą mogły służyć bezpiecznie zarówno w wysoko wyspecjalizowanej klinice, jak i każdej z nas w domu. Dzięki naszym produktom osoby wykonujące zabiegi, świadczące usługi swoim klientom unikną zakażeń i chorób. Dokładamy wszelkich starań, aby kupowane przez naszych klientów produkty były najwyższej jakości, realizacja zamówienie była sprawna, szybka i tania, a doradztwo na najwyższym poziomie. Pomagamy rozwiązywać zagadnienia związane z kontrolami Sanepidu, szkolimy personel medyczny pod tym kątem. Wykonujemy profesjonalne plany higieny i uczymy, jak uatrakcyjnić gabinet, co sprawi, aby klienci przyszli właśnie do tego gabinetu, który prowadzicie.

Wierzymy, że prowadzenie firmy może dać radość i satysfakcję, dlatego ciągle wprowadzamy nowe rozwiązania, nowe produkty i szkolimy z nich swoich pracowników. Dla EWA-MEDICAL najważniejsze jest zadowolenie klienta!

Zapraszamy do zakupów przez internet i do kontaktów mailowych i telefonicznych.

 

Ewa Stępniewska

Ewa Stępniewska… E-jak energia, E-jak entuzjazm, E-jak efektywność! Taka jestem. Zarażam optymizmem, jestem kreatywna, przebojowa, pewna siebie i skuteczna w działaniu.
Ukończyłam Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu. Już w czasie studiów zaczęła się moja przygoda z przedsiębiorczością; byłam modelką, hostessą, brałam udział w organizacji eventów, konferencji, pokazów, degustacji… Udzielałam korepetycji z matematyki, co dało mi duży oddech finansowy. Po studiach podjęłam pracę jako handlowiec w trzech różnych firmach. Łącznie 10 lat doświadczenia handlowego skłoniło mnie do podjęcia odważnej decyzji, założenia firmy EWA-MEDICAL.

Firma powstała w 2012 roku. To mój entuzjazm i moje myślenie dało mi wiarę i siłę we własne możliwości. Udało się. Dziś zatrudniam 8 osób i współpracuję z dystrybutorami oferującymi najwyższą jakość produktów i serwisu. Poszerzam zdobytą do tej pory wiedzę, systematycznie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach podnoszących moje kompetencje zawodowe. Często poznaję wartościowych ludzi, z niektórymi nawet się przyjaźnię, ważne dla mnie są relacje osobiste.

Prywatnie; mężatka od 20 lat i mama 11-letniego Jakuba. Fanka krótkich zagranicznych wycieczek, w czasie których ładuje tzw. akumulatory do dalszego działania.

Ewa-Medical

EWA-MEDICAL
Ewa Stępniewska
ul. Międzyleska 4
50-514 Wrocław
tel:+48 533-550-703
tel: 71 750-16-52
e-mail: biuro@ewa-medical.pl
witryna: www.emedical24.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

2 + 2 =