EWA-MEDICAL

Współwłaścicielka firmy – Ewa Stępniewska

POZNAJMY SIĘ:

Ewa Stępniewska
Współwłaścicielka firmy:
EWA-MEDICAL

+48 533-550-703
(71) 750-16-52

biuro@ewa-medical.pl

ul. Międzyleska 4
50-514 Wrocław

MOJE PROFILE:      

Firma EWA-MEDICAL zajmuje się zaopatrzeniem medycznym oraz kosmetycznym. Kieruje swoją ofertę produktową do gabinetów lekarskich, stomatologicznych, weterynaryjnych, kosmetycznych, studiów tatuażu, szkół, przedszkoli i wszędzie tam, gdzie istotą działalności jest higiena i sterylność.

Produkty zakupione w EWA-MEDICAL znajdują zastosowanie zarówno w wysoko wyspecjalizowanej klinice, jak i w każdym domu. Dzięki tym produktom osoby wykonujące zabiegi, świadczące usługi swoim klientom unikną zakażeń i chorób. Ewa Stępniewska dokłada wszelkich starań, aby kupowane przez klientów produkty były najwyższej jakości, realizacja zamówienia była sprawna, szybka i tania, a doradztwo na najwyższym poziomie.

EWA-MEDICAL pomaga rozwiązywać zagadnienia związane z kontrolami Sanepidu, oraz szkoli personel medyczny pod tym kątem. Wykonuje profesjonalne plany higieny i uczy, jak uatrakcyjnić gabinet, aby przyciągnąć do nich klientów.

Ewa Stępniewska wierzy, że prowadzenie firmy może dać radość i satysfakcję, dlatego ciągle wprowadza nowe rozwiązania, nowe produkty oraz szkoli z nich swoich pracowników. Najważniejsze jest zadowolenie klienta!

 E-jak energia, E-jak entuzjazm, E-jak efektywność. Taka właśnie jest Ewa Stępniewska.Zaraża optymizmem, jest kreatywna, przebojowa, pewna siebie i skuteczna w działaniu.

Ukończyła Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu. Już w czasie studiów zaczęła się jej przygoda z przedsiębiorczością; była modelką, hostessą, brała udział w organizacji eventów, konferencji, pokazów, degustacji.  Udzielała korepetycji z matematyki, co dało jej dużą niezależność finansową. Po studiach podjęła pracę jako handlowiec w trzech różnych firmach. Łącznie 10 lat doświadczenia handlowego skłoniło Ewę do podjęcia odważnej decyzji – założenia EWA-MEDICAL.

Firma powstała w 2012 roku. To entuzjazm i wiedza dały Ewie Stępniewskiej wiarę i siłę we własne możliwości. Dziś zatrudnia 8 osób i współpracuję z dystrybutorami oferującymi najwyższą jakość produktów i serwisu. Poszerza wiedzę, systematycznie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach podnoszących jej kompetencje zawodowe. Często poznaje wartościowych ludzi i ceni sobie relacje osobiste.

Prywatnie mężatka od 20 lat i mama 11-letniego Jakuba. Fanka krótkich zagranicznych wycieczek, w czasie których ładuje akumulatory do dalszego działania.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Ewą Stępniewską.

Masz pytanie? Chcesz, aby Ewa Stępniewska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Ewą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON