EM MEDICAL Sp. z o.o.

Prezes Spółki – Ewa Stępniewska

ewa stępniewska czerwona szpilka klub
POZNAJMY SIĘ:

Ewa Stępniewska
Prezes Spółki:
EM MEDICAL Sp. z o.o.

+48 533-550-703

biuro@emmedical.pl

ul. Międzyleska 4
50-514 Wrocław

MOJE PROFILE:      

Firma EM MEDICAL Sp. z o.o. zajmuje się zaopatrzeniem medycznym oraz kosmetycznym. Kieruje swoją ofertę produktową do gabinetów lekarskich, stomatologicznych, weterynaryjnych, kosmetycznych, studiów tatuażu, szkół i przedszkoli oraz wszędzie tam, gdzie istotą działalności jest higiena i sterylność.

Produkty zakupione w EM MEDICAL Sp. z o.o. znajdują zastosowanie zarówno w wysoko wyspecjalizowanej klinice, jak i w każdym domu. Dzięki nim osoby wykonujące zabiegi i świadczące usługi swoim klientom unikają zakażeń i chorób. Ewa Stępniewska dokłada wszelkich starań, aby kupowane przez klientów produkty były najwyższej jakości, realizacja zamówienia była sprawna, szybka i tania, a doradztwo na najwyższym poziomie.

EM MEDICAL Sp. z o.o. pomaga zrozumieć zagadnienia związane z kontrolami sanepidu oraz szkoli pod tym kątem personel medyczny. Wykonuje profesjonalne plany higieny i uczy, jak uatrakcyjnić gabinet, aby przyciągnąć do niego klientów.

Ewa Stępniewska wierzy, że prowadzenie firmy może dać radość i satysfakcję, dlatego ciągle wprowadza nowe rozwiązania i produkty oraz szkoli z nich swoich pracowników. Najważniejsze jest zadowolenie klienta!

ewa stępniewska klub czerwonej szpilki

E jak energia, E jak entuzjazm, E jak efektywność. Taka właśnie jest Ewa Stępniewska. Zaraża optymizmem, jest kreatywna, przebojowa, pewna siebie i skuteczna w działaniu.

Ukończyła Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu. Jej przygoda z przedsiębiorczością zaczęła się już w czasie studiów; była modelką, hostessą, brała udział w organizacji eventów, konferencji, pokazów, degustacji. Udzielała korepetycji z matematyki, co dało jej dużą niezależność finansową. Po studiach podjęła pracę jako handlowiec w trzech różnych firmach. Łącznie 10 lat doświadczenia handlowego skłoniło Ewę do podjęcia odważnej decyzji – założenia EM MEDICAL Sp. z o.o.

Firma powstała w 2012 roku. To entuzjazm i wiedza dały Ewie Stępniewskiej siłę i wiarę we własne możliwości. Obecnie zatrudnia 8 osób i współpracuje z dystrybutorami oferującymi najwyższą jakość produktów i serwisu. Poszerza wiedzę, systematycznie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach podnoszących jej kompetencje zawodowe. Ceni sobie relacje osobiste i lubi poznawać wartościowych ludzi.

Prywatnie jest mężatką od 22 lat i mamą 13-letniego Jakuba oraz fanką krótkich zagranicznych wycieczek, w czasie których ładuje akumulatory do dalszego działania.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Ewą Stępniewską.

Masz pytanie? Chcesz, aby Ewa Stępniewska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Ewą!

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?