Union Advisors – Eksperci Finansowi

Właścicielka firmy – Elżbieta Opacka

POZNAJMY SIĘ:

Elżbieta Opacka
Właścicielka firmy
Union Advisors Sp. z o. o.

+ 48 608 123 045

kontakt@union-advisors.pl
partner@union-advisors.pl
Pixel House
ul. Legnicka 49E/5C
54-202 Wrocław

MOJE PROFILE:     

Union Advisors – Eksperci Finansowi zajmuje się sprzedażą produktów finansowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Celem ich pracy jest dostarczanie sprawdzonych, uczciwych i spersonalizowanych rozwiązań finansowych, które odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom Klientów.

Union to doskonale przeszkoleni eksperci w zakresie finansów, księgowości i nieruchomości. Posiadają odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie wyniesione z banków oraz instytucji finansowych.

Warto, tworzyć nowe koncepcje, wymyślać nowe rozwiązania i łamać schemat. Stąd właśnie bierze się ich bezkompromisowa skuteczność. Wymagaj wiele! Są na to przygotowani, dlatego zapraszają Cię do współpracy.

Union (z ang. unia), Advisors (z ang. doradcy). Rozpoczęli swoją działalność jako związek-unia niezależnych doradców finansowych. Ekspertów w dziedzinie finansów i bankowości, działających pod wspólną marką, w środowisku uzupełniających się kompetencji i działających w celu profesjonalnej obsługi swoich Klientów.

Logo, z którego są dumni przedstawia górskie szczyty. Ma za zadanie podkreślić ich wartości – góry są naturalnym obrazem mocy, stabilności, imponują potęgą. Symbolizują stałość światło, centrum świata, osiągnięcia.Kolorystyka marki: Szkarłat – kolor królewski, odcień czerwieni jest kolorem dynamiki. Symbolizuje pewność siebie, dobre funkcjonowanie w codzienności, rozwój, pasję i siłę.

Elżbieta Opacka jest absolwentką Bankowości Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach. Właścicielka firmy Union Advisors Sp. z o.o. zajmującej się obsługą biznesu, bankowością osobistą i nieruchomościami.

Z bankowością związana od 2005 roku. Doświadczenie zdobywała w czołowych instytucjach finansowych w Polsce min. Citi Handlowy, Raiffeisen Bank, Allianz Bank, Idea Bank, w których odpowiadała za obszar produktów dla firm i klientów indywidualnych.

Ela nie jest jednak zwolenniczką szablonowej obsługi klienta według schematu sprzedażowego. Z osobami, które się do niej zgłaszają, stara się utrzymywać kontakty oparte na zaufaniu.

 

 

 

 

Masz pytanie? Chcesz, aby Ela Opacka podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Elą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON