EasyRoom.pl Sp. z o.o.,
ul. Mińska 38 lokal 207
54-610 Wrocław

530-797-091
danuta.rogosz@easyroom.pl
www.easyroom.pl

EasyRoom

EasyRoom.pl to zespół specjalistów, którzy posiadają wieloletnie i udokumentowane doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce.

Pracujemy i specjalizujemy się w dziale powierzchni mieszkaniowych – rynek wtórny i pierwotny, który obejmuje zarówno obrót mieszkaniami, jak i domami, i działkami budowlanymi.

Zakup nieruchomości to bardzo ważna decyzja. Niezależnie od tego, czy kupujesz pierwsze własne mieszkanie czy inwestycyjne, warto skorzystać z pomocy ekspertów.

NASZA MISJA
Firma EasyRoom.pl sp. z o. o. to wiarygodny i kompetentny partner, który pomaga swoim klientom kupić, sprzedać, wynająć oraz zarządzać nieruchomościami na terenie Dolnego Śląska.

NASZE WARTOŚCI

Cenimy sobie:

  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za podjęte zobowiązania,
  • Solidność i dbałość o ponadstandardową jakość świadczonych usług,
  • Szczerość, uczciwość, otwartość, partnerskie relacje,
  • Pasję, skuteczność, zdobywanie kolejnych doświadczeń
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

W CZYM JESZCZE MOŻEMY CI POMÓC? 
Znalezienie idealnego mieszkania czy domu to dopiero początek. Z chęcią pomożemy Ci w sfinalizowaniu transakcji, formalnościach, a nawet w skontaktowaniu się z architektem czy ekipą remontową.

Zadbamy również o Twój najlepszy interes w procesie negocjacji.

 

 

Danuta Rogosz

Dobry duch naszej firmy. Zawsze pogodna i uśmiechnięta, najchętniej pomaga klientom chcącym sprzedać nieruchomość. Zawsze dąży do tego, żeby na koniec klienci powiedzieli “to jest właśnie to!”.

Specjalizuje się we współpracy z inwestorami lokalizacjach inwestycyjnych, dopasowanych do oczekiwań wymagających klientów. Świetnie rozpoznaje potrzeby klientów, nawet jeśli sami nie do końca są świadomi, czego potrzebują.

Czas wolny poświęca na zgłębianie zagadnień zdrowotnych z dziedziny medycyny komplementarnej.

Patrząc z perspektywy czasu, uważa, że jeżeli zajmujesz się tym, co lubisz, a na dodatek dzielisz się swoimi osiągnięciami, to dosłownie niepostrzeżenie zarabiasz pieniądze. Jest to najprostsza droga, aby stać się naprawdę szczęśliwym i wolnym człowiekiem, także w sensie finansowym.

 

 

EasyRoom Sp. z o. o.

EasyRoom.pl Sp. z o.o.,
ul. Mińska 38 lokal 207
54-610 Wrocław

Dane kontaktowe:
Telefon: 530-797-091
danuta.rogosz@easyroom.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

11 + 5 =