Dorota Marczak

Obrót nieruchomościami, doradztwo, pośrednictwo

Katarzyna Bej -Piechowicz

POZNAJMY SIĘ:

Limitless Dorota Marczak

Krótki Termin Sp. z o.o; Goldendid Sp. z o.o.

500 272 543

MOJE PROFILE: IG

Dla branży nieruchomości porzuciła bankowość i sprzedaż bezpośrednią. Realizacja projektów inwestycyjnych, a także sprzedaż i kupno nieruchomości przynoszą jej nie tylko zawodową satysfakcję, ale także możliwość pełnego wykorzystania posiadanych umiejętności i doświadczenia. Misją firmy, którą stworzyła, jest dostarczanie najwyższej jakości usług w branży nieruchomości poprzez indywidualne podejście do klientów, transparentność, profesjonalizm i ciągły rozwój.

Opole

Nie zawsze była specjalistką od obrotu nieruchomościami, doradztwa i pośrednictwa. Jej początki w tej branży były pełne wyzwań i intensywnej nauki, ponieważ porzuciła dla niej korporacyjny świat bankowości i sprzedaży bezpośredniej. Dorota musiała szybko wdrożyć się w specyficzny rynek oraz przyswoić nową wiedzę, z czym znakomicie sobie poradziła.

Praca w korporacji pozwoliła jej zdobyć bogate doświadczenie zawodowe i nabyć umiejętności w bankowości, prowadzeniu dokumentacji biurowej, zarządzaniu kadrami, płacami, administracją, czy logistyką, ale przede wszystkim w sprzedaży bezpośredniej i obsłudze klienta. Dzięki awansowi na stanowisko menedżera ds. regionów zdobyła również cenne doświadczenia w pracy z zespołami i realizacji celów strategicznych – to wszystko zdecydowanie przydaje się jej w branży nieruchomości, w której Dorota odkryła swoje prawdziwe powołanie, pasję i spełnienie.

Realizacja projektów inwestycyjnych, a także sprzedaż i kupno nieruchomości przynoszą jej nie tylko zawodową satysfakcję, ale także możliwość pełnego wykorzystania posiadanych umiejętności i doświadczenia. Pierwsze zrealizowane projekty nauczyły ją przywiązywania większej wagi do szczegółów i dbałości o każdy etap prowadzonych prac np. remontowych. Zajmowała się wtedy mniejszymi inwestycjami oraz przeprowadzała transakcje kupna-sprzedaży i to dzięki nim zdobyła cenne doświadczenie i poczuła się pewniej. Z czasem, stopniowo poszerzała wiedzę o branży, rynku, trendach oraz technikach negocjacyjnych, co zaowocowało pozyskaniem większych i bardziej skomplikowanych projektów.

Do jej sukcesu w branży nieruchomości przyczyniły się również owocne współprace z bardziej doświadczonymi kolegami i mentorami, od których mogła czerpać bezcenne wskazówki i przy których nabyła umiejętności praktyczne, jednak fundamentem kariery Doroty jest ciężka praca i dążenie do doskonałości. Dzisiaj, dzięki branży nieruchomości realizuje swoje zawodowe i życiowe pasje, ma możliwość spełniania się oraz ciągłego rozwoju.

Zajęcie Doroty przynosi jej ogromną satysfakcję, ponieważ może obserwować efekty swojej pracy oraz bezpośrednio wpływać na poprawę życia klientów. Dodatkowo nieruchomości dają jej swobodę i elastyczność, co zdecydowanie umożliwia realizację własnych marzeń i celów zawodowych. Pasja do nieruchomości wynika u niej także z fascynacji dynamicznym rynkiem oraz możliwościami, jakie on oferuje.
Aktualnie Dorota pracuje nad inwestycją, w której przygotowuje kilkanaście mieszkań pod klucz dla inwestorów oraz klientów, co jest dużym wyzwaniem pod względem organizacyjnym, zarządczym i kontrolnym.

Misją firmy, którą stworzyła, jest dostarczanie najwyższej jakości usług w branży nieruchomości poprzez indywidualne podejście do klientów, transparentność, profesjonalizm i ciągły rozwój. Dorota pragnie, aby osoba, która do niej trafi, czuła się kompleksowo zaopiekowana i poprowadzona przez wszystkie etapy związane z inwestowaniem i obrotem nieruchomościami. Firma pomaga ludziom w realizacji marzeń o idealnej przestrzeni życiowej i inwestycyjnej.

“Bądź cierpliwa i wytrwała. Każde wyzwanie, które napotykasz, to szansa na naukę i rozwój. Zaufaj sobie i swojemu instynktowi, a pasja i zaangażowanie przyniosą ci sukcesy. Pamiętaj, że trudności są tylko częścią drogi do realizacji twoich marzeń” – to słowa, które Dorota powiedziałaby sobie, zanim rozpoczęła swoje życie zawodowe. Autorytetem są dla niej osoby, które osiągnęły sukces we własnych biznesach. Inspirują ją liderzy branży nieruchomości, przedsiębiorcy z wizją oraz mentorzy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierając innych w rozwoju.

W biznesie ceni profesjonalizm, innowacyjność, relacje międzyludzkie, zaangażowanie oraz niezależność, a w życiu kieruję się wartościami takimi jak uczciwość, pasja, determinacja, empatia i ciągły rozwój. Stawia na transparentność, zaangażowanie w realizację celów oraz budowanie pozytywnych relacji.
Uwielbia podróżować. Nawet krótkie 3 czy 4-dniowe podróże stanowią dla niej niesamowitą odskocznię i możliwość poszerzenia horyzontów. Marzy o poczuciu bycia człowiekiem spełnionym, zrealizowanym zawodowo, bogatym w doświadczenia oraz o posiadaniu wokół siebie wartościowych osób. Takich, z którymi można spokojnie przejść przez życie.

Do klubu Czerwona Szpilka dołączyła w poszukiwaniu osób, od których może się czegoś nauczyć, wymienić doświadczeniami i spostrzeżeniami. A ponieważ otoczenie ma znaczenie, stara się dobierać ludzi wokół siebie tak, aby to były osoby, które, jak ona chcą, aby ich życie było satysfakcjonujące, emocjonujące i pełne dobrych wrażeń i relacji. Na Dzień Kobiet życzy sobie i innym kobietom niekończącej się wiary w siebie, bo jeśli my same odpowiednio o siebie nie zadbamy – to nikt za nas tego nie zrobi, a już na pewno nie tak dobrze!

Dorota Marczak Czerwona Szpilka

Masz pytanie? Chcesz, aby Dorota podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Dorotą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON