DOM MODY

 

My nie ubieramy kobiet – my tworzymy im  styl – formę wyrażania siebie ♥️

Styl, który podkreśla Twoją osobowość… sprawia, że dobrze wyglądasz, czujesz się kobieco i masz pewność siebie 

JESTEŚ WYJĄTKOWA ♥️ , a moda ma Ci służyć‼️

 

Nasza specjalność to sukienki – na każdą okazję: wizytowe (na imprezy firmowe, wesela, studniówki, komunie i inne oficjalne uroczystości), ale również na co dzień i do biura. A to wszystko w rozmiarach od 34 do 54.

Oferujemy również spodnie, bluzki, płaszcze, tuniki, żakiety oraz dodatki: buty, torebki, apaszki i biżuterię. Natomiast w sezonie jesienno-zimowym mamy największy wybór płaszczy od najlepszych polskich producentów. Jako firma promująca wyłącznie polskie marki, gwarantujemy naszym klientkom niepowtarzalność oraz najlepszą jakość. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie – ubieramy zarówno kobiety noszące się na co dzień elegancko, jak i te, które wolą wygodny casual. Stylizujemy panie w każdym wieku – pozwala nam na to bardzo szeroki asortyment i różnorodność strojów.

Bardzo ważne jest dla nas, by każdą naszą klientkę obsłużyć od A do Z i w sposób jak najbardziej profesjonalny. Pracują u nas dziewczyny znające się na modzie i potrafiące dobrać odpowiedni strój do figury, okazji i… portfela. Mamy w tym duże doświadczenie.

Zapraszamy do naszych salonów we Wrocławiu: w Magnolii, Pasażu Grunwaldzkim i Ferio Gaju.

 

Małgorzata Osuch

Barbara Korolczuk

DOM MODY - Pasaż Grunwaldzki

DOM MODY - Magnolia Park

DOM MODY - Ferio Gaj

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

8 + 6 =