TopEstate4you

Właścicielka firmy – Danuta Rogosz

POZNAJMY SIĘ:

Danuta Rogosz
Właścicielka firmy:
TopEstate4you Sp. z o.o

 

+48 530-797-091

danuta.rogosz@topestate4you.pl

Mińska 38/lokal 207,
54-610 Wrocław

Chcesz kupić dom lub mieszkanie? A może zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości? Dobrze trafiłeś! Z TopEstate4you możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji.

TopEstate4you korzysta z nowoczesnych narzędzi marketingowych i publikują oferty na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Ich pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzają swoich klientów przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Wieloletnia obecność na rynku, tysiące zadowolonych klientów i setki obsłużonych transakcji to największy atut TopEstate4you. Zaufaj fachowcom z doświadczeniem. 

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z TopEstate4you dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działają, aby zadowolić swoich klientów.

Danuta Rogosz jest dobrym duchem swojej firmy. Zawsze pogodna i uśmiechnięta, najchętniej pomaga klientom chcącym sprzedać nieruchomość. Zawsze dąży do tego, żeby na koniec klienci powiedzieli “to jest właśnie to!”.

Specjalizuje się we współpracy z inwestorami lokalizacjach inwestycyjnych, dopasowanych do oczekiwań wymagających klientów. Świetnie rozpoznaje potrzeby klientów, nawet jeśli sami nie do końca są świadomi, czego potrzebują.Czas wolny poświęca na zgłębianie zagadnień zdrowotnych z dziedziny medycyny komplementarnej.

Patrząc z perspektywy czasu, uważa, że jeżeli zajmujesz się tym, co lubisz, a na dodatek dzielisz się swoimi osiągnięciami, to dosłownie niepostrzeżenie zarabiasz pieniądze. Jest to najprostsza droga, aby stać się naprawdę szczęśliwym i wolnym człowiekiem, także w sensie finansowym.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Danutą Rogosz.

Masz pytanie? Chcesz, aby Danuta Rogosz podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Danutą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON