TopEstate4you

Właścicielka firmy – Danuta Rogosz

POZNAJMY SIĘ:

Danuta Rogosz
Właścicielka firmy:
TopEstate4you Sp. z o.o

 

+48 530-797-091

danuta.rogosz@topestate4you.pl

Mińska 38/lokal 207,
54-610 Wrocław

Chcesz kupić dom lub mieszkanie? A może zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości? Dobrze trafiłeś! Z TopEstate4you możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji.

TopEstate4you korzysta z nowoczesnych narzędzi marketingowych i publikują oferty na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Ich pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzają swoich klientów przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Wieloletnia obecność na rynku, tysiące zadowolonych klientów i setki obsłużonych transakcji to największy atut TopEstate4you. Zaufaj fachowcom z doświadczeniem. 

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z TopEstate4you dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działają, aby zadowolić swoich klientów.

Danuta Rogosz jest dobrym duchem swojej firmy. Zawsze pogodna i uśmiechnięta, najchętniej pomaga klientom chcącym sprzedać nieruchomość. Zawsze dąży do tego, żeby na koniec klienci powiedzieli “to jest właśnie to!”.

Specjalizuje się we współpracy z inwestorami lokalizacjach inwestycyjnych, dopasowanych do oczekiwań wymagających klientów. Świetnie rozpoznaje potrzeby klientów, nawet jeśli sami nie do końca są świadomi, czego potrzebują.Czas wolny poświęca na zgłębianie zagadnień zdrowotnych z dziedziny medycyny komplementarnej.

Patrząc z perspektywy czasu, uważa, że jeżeli zajmujesz się tym, co lubisz, a na dodatek dzielisz się swoimi osiągnięciami, to dosłownie niepostrzeżenie zarabiasz pieniądze. Jest to najprostsza droga, aby stać się naprawdę szczęśliwym i wolnym człowiekiem, także w sensie finansowym.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Danutą Rogosz.

Masz pytanie? Chcesz, aby Danuta Rogosz podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Danutą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON