MTL – Management Transport Logistics

Prezes Zarządu – Dagmara Czechowska

POZNAJMY SIĘ:

Dagmara Czechowska
Prezes Zarządu w:
MTL Sp. z o.o.

+48 694 860 680

dagmara.czechowska@mtl.biz.pl

ul. Łąkowa 2b
55-010 Święta Katarzyna

MOJE PROFILE: 

Podstawowymi obszarami działalności MTL jest transport towarów i doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

MTL – Management Transport Logistics oferuje kompleksowe rozwiązania dla branży transportowej z zakresu księgowości, kadr, doradztwa podatkowego – współpracują stale z doradcą podatkowym oraz  kancelarią prawną specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorstw z branży logistycznej.

Ich dział kadr i księgowości obsługuje zarówno podmioty z branży logistycznej, jak i spoza niej. MTL jest certyfikowaną agencją pracy, a dział kadr wspiera ich klientów w zakresie kompleksowej usługi w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi. Od naliczeń płac, rozliczania podróży służbowych poprzez obsługę bankową naliczanych płac.

MTL wspiera swoich klientów na każdym etapie prowadzenia działalności. Poszukują dla nich personelu, doradzają i świadczą usługi z zakresu kadr i obsługi księgowej. Posiadają Certyfikat nr 13329 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, który uprawnia nas do świadczenia usług z zakresu:

  • pośrednictwa pracy
  • doradztwa personalnego
  • poradnictwa zawodowego

Realizujemy zlecenia transportowe na terenie całej Europy Zachodniej. Flota MTL to ciągniki MAN. Posiadają zarówno naczepy typu chłodnie, jak i plandeki.

Zorganizowanie ma w jednym paluszku. Wszystko ma dobrze rozplanowane, zanotowane i pod kontrolą. Dagmara na co dzień zarządza spółką z branzy  logistycznej i doradczej, jest Coachem Kognitywnym  SOUL LIFE & BUSINESS na poziomie Practitioner akredytowanym przez EMCC (European Mentoring &Coaching Council).

Dobre zarzadzanie swoim czasem pozwala jej pogodzić pracę, dom i wyjazdy służbowe. Uważa, że nie nie ma rzeczy niemożliwych i jak czegoś bardzo się pragnie, zawsze znajdzie się wyjście z sytuacji i rozwiazanie dla każdego zagadnienia. 

W wolnych chwilach prowadzi również treningi Nordic Walking.

Kocha to, co robi! Jej ulubione motto brzmi:

„Wybierz sobie pracę , jaką kochasz, a całe życie nie będziesz musiał pracować.”

~Konfucjusz

 

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Dagmarą Czechowską.

Masz pytanie? Chcesz, aby Dagmara Czechowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Dagmarą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON