Agnieszka Rąpała
CREATIVE DIRECTOR

tel. 601 475 266
mail: a.rapala@biurorapala.pl
www.podrozerapala.com.pl

Biuro stacjonarne w Świdnicy
ul. Pułaskiego 8
58-100 Świdnica
biuro@biurorapala.pl
781 81 00 81
74 852 21 75

Biuro stacjonarne w Dzierżoniowie
ul. Klasztorna 8
58-200 Dzierżoniów
biuro2@biurorapala.pl
781 78 00 78
74 832 30 00

Biuro Podróży Rapala

Stwierdzić, że się kocha podróże – to jakby oznajmić, że czerpie się z życia garściami. Tworząc biuro podróży – chciałam w pewien sposób odzwierciedlić własne fascynacje i podzielić się nimi z każdym człowiekiem.

Gdy powstawało nasze biuro – w 1993 roku – świat nie był tak osiągalny jak dziś. Aby zdobywać go po szczypcie – należało włożyć wiele wysiłku w to, aby zasmakować go w odpowiednich proporcjach. Myślałam o tym, aby ułatwić podróżowanie innym. Rapala wypłynęła z upojenia różnorodnością Świata i miłości do ludzi.

Z biegiem czasu, kiedy wyjazdy stały się dla niektórych pewną coroczną regułą – powstała we mnie chęć, aby ułatwiać wybór pewnych propozycji, spośród ich niezliczonych ilości. Naszym celem stało się poparte stuprocentowym profesjonalizmem doradztwo w wyborze wymarzonych wakacji. W pewien sposób ogarnęło nas pragnienie służenia ludziom najbardziej rzetelną informacją i znalazłyśmy na to wspaniały sposób: nieustanne wyjazdy, szkolenia, poznawanie hoteli, krajów, ludzi, zakątków świata – daje nam ten komfort, że wszystko, co polecamy – uprzednio sprawdzamy same. Osoby, które odwiedzają nasze biuro – chcąc skorzystać z naszego doświadczenia – mogą mieć pewność, że hotel, który polecamy to ten sam, w którego restauracji jadłyśmy, w którego basenie pływałyśmy i przechadzałyśmy się pobliską plażą. Czymś, co nas wyróżnia spośród innych biur – jest nasza znajomość krajów, ich najatrakcyjniejszych miejsc, z restauracjami, barami, klifami, aquaparkami i innymi turystycznymi atrakcjami.

Nasze wyjazdy stały się też inspiracją do tworzenia propozycji wakacji marzeń. Wsłuchujemy się w czyjeś wyobrażenia, a później wypełniamy je dopasowanymi do marzeń realnymi hotelami i planami podróży.

Udowadniamy, że granice podróży są tam, gdzie granice ludzkiej wyobraźni.

Propozycja zamknięta w nazwie oferta dynamiczna kierowana jest do tych wszystkich, których pomysłowość rzuca nam wyzwanie.

Chcesz tego samego dnia zjeżdżać na nartach i opalać się na plaży?
Może wolisz kolację w restauracji zawieszonej na 120 piętrze najwyższego budynku świata, a później pływać z delfinami?

Chętnie przygotujemy plan podróży, dobierzemy hotele, podpowiemy, co zamówić z menu w restauracji, zasugerujemy, gdzie zrobić zakupy. Dodatkową – bardzo rozbudowaną strefą jest organizacja wyjazdów grupowych, w których mamy ogromne doświadczenie.

 

Naszą ambicją jest kreowanie pakietów dynamicznych , w których odpowiadamy na każdą fantazję o udanym wyjeździe.
Naszą przyjemnością jest goszczenie Państwa w naszych dwóch biurach, przy pysznej, aromatycznej kawie.

Agnieszka Rąpała

Od 1993 r. prowadzi Biuro Podróży „Rapala”. Odwiedziła osobiście ponad 40 krajów, a liczba stale rośnie. Jej ulubionym kierunkiem jest Azja południowo-wschodnia: Tajlandia, Wietnam, Kambodża, Sri Lanka, Malediwy, zaś największą miłością – Birma. Opisuje ją jako uroczy zakątek świata z niezliczonymi zabytkami najwyższej klasy, z nieskażoną przyrodą tropikalnych lasów, pięknymi plażami i niezwykle otwartymi ludźmi. Chciałaby wysłać w ten rejon każdego swojego klienta…

Biuro Rapala prowadzi z wielką pasją i zaangażowaniem, sprawdzając na własnej skórze miejsca, hotele, atrakcje, restauracje, i poznając miejscową kulturę, z którą zapoznają się następnie klienci Biura Rapala. Zespół doradców, z którymi pracuje, jest dla niej jak rodzina i właśnie na takich relacjach z ludźmi jej zależy.

Prywatnie jest mamą 4 dzieci, a sukcesem dla niej jest ich odpowiednie wychowanie i posiadanie szczęśliwej rodziny. Lubi biegać, krzątać się po domu, gotować, spędzać czas w wąskim gronie bliskich osób, ale najlepiej odpoczywa oczywiście… podróżując.

 

Biuro Podróży Rapala

Biuro Podróży Rapala w Świdnicy
ul. Pułaskiego 8
58-100 Świdnica
biuro@biurorapala.pl
781 81 00 81
74 852 21 75

Biuro Podrózy Rapala - Dzierżoniów

Biuro Podróży Rapala w Dzierżoniowie
ul. Klasztorna 8
58-200 Dzierżoniów
biuro2@biurorapala.pl
781 78 00 78
74 832 30 00

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

3 + 7 =