Anna Chomiuk i Aneta Turzyńska

BELLISSIMKI

POZNAJMY SIĘ:

Bellissimki

Anna Chomiuk i Aneta Turzyńska

Klinika Diagnostyki Skóry by Bellissimki
Aneta: +48 667 379 154
Anna: +48 731 890 208
klinika@bellissimki.pl
ul. Legnicka 59/U14 
54-608 Wrocław 
MOJE PROFILE:                
Bellissimki _czerwona szpilka

Bellissimki to Ania & Aneta. Od 2015 roku wspólnie prowadziły gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Bellissima Atelier we Wrocławiu, a od listopada 2023 stały się właścicielkami Kliniki Diagnostyki Skóry by Bellissimki. Od początku ich współpracy miały jasno wyznaczony cel – stworzenie miejsca, w którym każdy pacjent otrzyma pomoc w różnych schorzeniach skórnych.

W odpowiedzi na potrzeby pacjentów wyspecjalizowały się w zabiegach opartych na indywidualnych terapiach zabiegowych oraz tworzeniu Beauty Planów.

Okres pandemii był dla nich dużą lekcją pokory, ale także motorem napędowym do działania. Z natury nie potrafią usiedzieć w miejscu i czekać na rozwój wydarzeń, dlatego postanowiły ich pasję przenieść do Internetu i tak powstały Bellissimki.

Pod tą nazwą prowadzą profile społecznościowe na Instagramie i Facebooku gdzie skupiają się na propagowaniu świadomej pielęgnacji oraz edukacji z zakresu stylu życia i zdrowia. Interakcje obserwujących były dla nich inspiracją do stworzenia programu konsultacji – TWÓJ TERAPEUTA SKÓRY.

Program funkcjonuję w nowej lokalizacji – Klinice Diagnostyki Skóry by Bellissimki i przynosi fenomenalne efekty terapeutyczne. Ich mottem jest:

DAJEMY CI 100% GWARANCJI EFEKTU W WYNIKU NASZEGO PROGRAMU,

JEŚLI TY W 100% ZAANGAŻUJESZ SIĘ W NASZĄ WSPÓŁPRACĘ!

bellissimki czerwona szpilka klub

Z ich wieloletniego doświadczenia wynika, że połączenie pielęgnacji gabinetowej i domowej daje najlepsze rezultaty. Zauważyły jednak, że zdecydowana większość pacjentów nie stosuje odpowiedniej pielęgnacji domowej, dlatego z swoim zespołem ekspertów opracowały Program rozbudowanej konsultacji i diagnostyki skóry, gdzie indywidualnie oceniają stan cery, jej rodzaj, określają jej potrzeby i dobierają pielęgnację krok po kroku.

bellissimki klub czerwonej szpilki

Aneta to osoba zawsze pozytywnie nastawiona. Nawet jeśli napotka na swojej drodze przeszkody, zawsze stara się je pokonywać. Stawia cele, do których twardo dąży. Z wykształcenia jest fotografem. Jej pasją jest fotografia analogowa, która wciąga ją i trzyma w ciemni kilka godzin. Zawodowo miłośniczka kosmetologii, wraz z Anią wspólnie prowadzi Klinikę Diagnostyki Skóry by Bellissimki.

Ania zawodowo pracuje jako kosmetolog od 2011 roku. Praca to jej ogromna pasja, specjalizuje się w terapiach przeciwtrądzikowych i depigmentacyjnych. Prywatnie jest mamą Tymka i Zuzi, uwielbia podróżowanie, wędrówki górskie oraz sport. Od 2013 roku właścicielka gabinetu Bellissima Atelier, a od 2023 współwłaścicielka Kliniki Diagnostyki Skóry by Bellissmki.

WYWIAD

Masz pytanie? Chcesz, aby Bellissimki podzieliły się swoją ekspercką wiedzą w naszej Grupie?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anią i Anetą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.