BELLISSIMKI

Anna Chomiuk i Aneta Czworowska

POZNAJMY SIĘ:
Bellissimki

Anna Chomiuk i Aneta Czworowska

Aneta: +48 667 379 154
Anna: +48 731 890 208
bellissimki@gmail.com
salon@bellissimaatelier.pl
ul. Marka Hłaski 1/U1
54-608 Wrocław
MOJE PROFILE:                
Bellissimki _czerwona szpilka

Bellissimki to Ania & Aneta. Od ponad 6 lat wspólnie prowadzą gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Bellissima Atelier we Wrocławiu. Od początku ich współpracy miały jasno wyznaczony cel – stworzenie miejsca, w którym każdy pacjent otrzyma pomoc w różnych schorzeniach skórnych.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wyspecjalizowały się w zabiegach opartych na indywidualnych terapiach zabiegowych głównie przeciwtrądzikowych i Anti-Aging.

Okres pandemii był dla nich dużą lekcją pokory, ale także motorem napędowym do działania. Z natury nie potrafią usiedzieć w miejscu i czekać na rozwój wydarzeń, dlatego postanowiły ich pasję przenieść do Internetu i tak powstały Bellissimki.

Pod tą nazwą prowadzą profile społecznościowe na Instagramie i Facebooku gdzie skupiają się na domowej pielęgnacji, testują kosmetyki, analizują składy i wystawiają szczere recenzje. Interakcje obserwujących były dla nich inspiracją do stworzenia programu konsultacji online – TWÓJ TERAPEUTA SKÓRY.

bellissimki czerwona szpilka klub

Z ich wieloletniego doświadczenia wynika, że połączenie pielęgnacji gabinetowej i domowej daje najlepsze rezultaty. Zauważyły jednak, że zdecydowana większość pacjentów nie stosuje odpowiedniej pielęgnacji domowej, dlatego z swoim zespołem ekspertów opracowały możliwość konsultacji online, gdzie indywidualnie oceniają stan cery, jej rodzaj, określają jej potrzeby i dobierają pielęgnację krok po kroku.

Dodatkowo na potrzeby projektu stworzyły program Bellissimki na kanale SCE TV na platformie YouTube, w którym dzielą się wiedzą z zakresu kosmetologii. Poruszają także tematy lifestylowe dotyczące zdrowia i urody.

bellissimki klub czerwonej szpilki

Aneta to osoba zawsze pozytywnie nastawiona. Nawet jeśli napotka na swojej drodze przeszkody, zawsze stara się je pokonywać. Stawia cele, do których twardo dąży. Z wykształcenia jest fotografem. Jej pasją jest fotografia analogowa, która wciąga ją i trzyma w ciemni kilka godzin. Zawodowo miłośniczka kosmetologii, wraz z Anią wspólnie prowadzi gabinet Bellissima Atelier.

Ania zawodowo pracuje jako kosmetolog od 10 lat. Od 8 lat jest właścicielem gabinetu kosmetologii estetycznej Bellissima Atelier. Praca to jej ogromna pasja, specjalizuje się w terapiach anti-aging. Prywatnie jest mamą Tymka i Zuzi, uwielbia podróżowanie, wędrówki górskie oraz sport.

WYWIAD

Masz pytanie? Chcesz, aby Bellissimki podzieliły się swoją ekspercką wiedzą w naszej Grupie?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anią i Anetą!

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?