BELLISSIMKI

Anna Chomiuk i Aneta Czworowska

POZNAJMY SIĘ:
Bellissimki

Anna Chomiuk i Aneta Czworowska

Aneta: +48 667 379 154
Anna: +48 731 890 208
bellissimki@gmail.com
salon@bellissimaatelier.pl
ul. Marka Hłaski 1/U1
54-608 Wrocław
MOJE PROFILE:                
Bellissimki to Ania & Aneta. Przyjaźnią się od 5 lat i prowadzą wspólnie gabinet kosmetologii estetycznej Bellissima Atelier we Wrocławiu. Aneta jest managerem salonu i koordynuje pracę całego gabinetu. Ania jest z zawodu kosmetologiem i specjalizuje się w terapiach anti-aging.
Bellissima Atelier to miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna. Doświadczenie, umiejętności i ciągły rozwój właścicielek sprawiają, że klienci czują się tu zawsze bezpiecznie i komfortowo.

Bellissima Atelier dba o to, aby jakość oferowanych zabiegów była zawsze na najwyższym poziomie, ponieważ satysfakcja i zadowolenie każdego klienta są najważniejsze. Szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii, laseroterapii i medycyny estetycznej daje możliwość indywidualnego podejścia, z dbałością o najmniejszy szczegół.

Za pomocą nowoczesnych sprzętów i preparatów renomowanych marek specjaliści Bellissima Atelier znajdą rozwiązanie, aby efekty pozabiegowe były w pełni zadowalające. Minimalistyczne i ciepłe wnętrza gabinetu sprawią, że spędzisz przyjemnie czas, a specjaliści zadbają o to, byś wyszła z niego w pełni zadowolona.

Aneta to osoba zawsze pozytywnie nastawiona. Nawet jeśli napotka na swojej drodze przeszkody, zawsze stara się je pokonywać. Stawia cele, do których twardo dąży. Z wykształcenia jest fotografem. Jej pasją jest fotografia analogowa, która wciąga ją i trzyma w ciemni kilka godzin. Zawodowo miłośniczka kosmetologii, wraz z Anią wspólnie prowadzi gabinet Bellissima Atelier. Jako manager salonu kieruje organizacją pracy, a dodatkowo stara się, aby każdy pacjent był zadowolony.  

Ania zawodowo pracuje jako kosmetolog od 10 lat. Od 8 lat jest właścicielem gabinetu kosmetologii estetycznej Bellissima Atelier. Praca to jej ogromna pasja, specjalizuje się w terapiach anti-aging. Prywatnie jest mamą 5-letniego Tymka, uwielbia podróżowanie, wędrówki górskie oraz sport.

Po 7 latach prowadzenia biznesu w branży beauty postanowiły stworzyć „kolejne dziecko”! I tak właśnie powstał program Bellissimki na kanale SCE TV na YouTubie. Są w nim poruszane przeróżne tematy, dotyczące stylu życia, zdrowia i urody. Ania i Aneta wprowadzą Cię w świat kosmetologii i nie tylko. W ich programie znajdziesz również:

  • sprawdzone porady urodowe,
  • szczere recenzje produktów beauty,
  • informacje na temat pielęgnacji w domu i w gabinecie.

Koniecznie zajrzyj na ich kanał na YouTubie!

WYWIAD

Masz pytanie? Chcesz, aby Bellissimki podzieliły się swoją ekspercką wiedzą w naszej Grupie?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anią i Anetą!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?