Beata Karwowska

Certyfikowana Coachka Gallupa / Coachka ICF PCC / Coachka Budowania Rezyliencji HeartMath®

Joanna Bury- Kaczmarczyk prezentacja<br />

POZNAJMY SIĘ:

Beata Karwowska

Self-Expert Beata Karwowska

668 698 082

MOJE PROFILE:     

 

Głęboko wierzy, że każdy człowiek nosi w sobie klucz do własnego szczęścia i pomaga go znaleźć. Aktualnie zajmuje się zagadnieniem rozwoju 5 kluczowych kompetencji przyszłości. Prowadzi warsztaty, coaching i mentoring w oparciu o talenty Gallupa i rezyliencję oraz rozmowy terapeutyczne w nurcie TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach). Ma 10 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń biznesowych i procesów coachingowych.

Warszawa, Bydgoszcz

Życiowe motto Beaty: „Ciekawość jest najsilniejszym motorem w jaki wyposażyła nas natura – włącz ciekawość siebie”

Beata od zawsze poszukiwała odpowiedzi na pytania: kim jestem i jaki jest cel mojego życia? Ta dociekliwość, od pierwszego kroku na zawodowej ścieżce, związana jest z rozwojem, nie tylko swoim, ale również innych. To właśnie w nim upatruje sens, spełnienie i radość życia. Zainteresowanie ludzką naturą, chęć jej poznania, znajomość mechanizmów, które kierują ludźmi podczas wyboru strategii wspierających wzrost i rozwój, a także wspieranie tych strategii sprawiły, że Beata od początku pracuje dla ludzi.

Po drodze do obecnych zajęć zafascynowana kulturą i sztuką Francji postanowiła zostać nauczycielką języka francuskiego, by następnie przebranżowić się i przejść przemianę w liderkę zespołów w korporacjach IT i Consultingu.

Od 10 lat Beata towarzyszy klientom w rozwoju i pomaga im stworzyć własny Kod Dobrostanu – jest coachka i trenerką mocnych stron według Gallupa, jest też coachką ICF na poziomie PCC i mentorką budowania rezyliencji oraz trenerką kompetencji liderskich.

Jej doświadczenie zawodowe imponuje. Ma za sobą ponad 2000 godzin praktyki szkoleniowej, powyżej 1000 profesjonalnych diagnoz talentów CliftonStrengths dla pracowników i menedżerów, więcej niż 300 indywidualnych sesji budowania rezyliencji – odporności psychofizycznej technikami koherencji serce-mózg HeartMath oraz ponad 100 treningów rozpoznawania emocji i uczuć, a także redukcji stresu metodą Uwalniania Emocji wg dr. Davida R. Hawkinsa.

Aktualnie Beata skupia się na zagadnieniu rozwoju 5 kluczowych kompetencji przyszłości, którymi są:
– rezyliencja,
– odnajdywania sensu i znaczenia,
– szybkie nawiązywanie relacji międzyludzkich,
– prospekcja (antycypowanie zmiany)
– kreatywność i innowacyjność,
a wszystko to poprzez warsztaty, coaching i mentoring, które bazują na talentach Gallupa i rezyliencji. Jest również współautorką podręcznika dla coachów “Psychologia w coachingu – czyli o tym, jak uczynić proces efektywnym”.

„Włącz ciekawość siebie – w sobie znajdziesz wszystkie odpowiedzi”. Tymi słowami Beata zaprasza do odkrywania siebie i swoich strategii funkcjonowania. Beata głęboko wierzy w to, że każdy człowiek nosi w sobie klucz do własnego szczęścia i tylko dzięki poznaniu swojego Kodu Dobrstanu, poznaniu siebie naprawdę tj. swoich mocy (talentów) i ograniczeń (przekonań) możemy odnaleźć sens, spełnienie i radość w życiu zawodowym i prywatnym.

Wielką radość sprawia jej wspieranie ludzi w odnajdywaniu drogi do szczęścia, dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i możliwość wspierania samoświadomości klientów. Jest silnie związana ze swoją życiową misją, którą jest budzenie ciekawości ludzi do odnajdywania swojej drogi prowadzącej do sukcesów, realizacji marzeń i celów, a wszystko to w wewnętrznej harmonii i przy użyciu naturalnych talentów.

Na jej rozwój wpłynęło wielu nauczycieli: Jezus i Budda – za moc serca i rozumu. Doktor David R. Hawkins – psychiatra i mistyk – za zrozumiałe opisanie poziomów świadomości, w których funkcjonujemy jako ludzie. Lek. med. Marzanna Radziszewska – za czytelny przekaz tego, jak przekonania, emocje, klucz rodowy i nasze doświadczenia składają się na jakość życia i powrót do zdrowia. Doc Childre, założyciel Instytutu HeartMath – za badania nad wpływem serca na budowanie dobrostanu psycho – fizjologicznego. Marta Bara – za kreatywne rozwijanie talentów Gallupa w Polsce.

Gdyby mogła powiedzieć coś sobie sprzed lat, byłoby to nakłonienie do poznania swoich talentów i skoncentrowania się na tym, co mocne, a także do kochania ludzi. W biznesie ceni relacje międzyludzkie i nieprzewidywalność. Kieruje się sercem. Zgodnie ze swoimi top 5 talentami Gallupa: Intelekt, Zbieranie, Odkrywczość, Uczenie się, Czar, energię do życia i pracy, Beata czerpie z kontaktu z drugim człowiekiem, podróży, czytania książek o tematyce duchowej i rozwojowej oraz medytacji. Pasjonuje się rozwojem człowieka w każdej postaci i marzy o tym, żeby prowadzić ośrodek motywacyjno-rozwojowy “W przestrzeni serca”.

Do klubu biznesowego dla kobiet Czerwona Szpilka, dołączyła, by poznać wspaniałe kobiety biznesu, zainspirować się oraz wnieść wartość w postaci swojego doświadczenia w pracy z talentami i budowaniem rezyliencji. Chce wspierać samorozwój kobiet biznesu zgodnie z ich naturalnymi predyspozycjami, a życzy Wam odnalezienia wewnętrznej przewodniczki oraz radości, miłości i obfitości.

Beata Karwowska

Masz pytanie? Chcesz, aby Beata podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Beatą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON