Kancelaria Adwokacka Adw. Barbara Praska

Współwłaścicielka firmy – Barbara Praska – Polańska

POZNAJMY SIĘ:

Barbara Praska – Polańska
Właścicielka firmy i adwokat:
Kancelaria Adwokacka Adw. Barbara Praska

+48 501 624 539

kancelaria@b-praska.pl

Racławicka 13/6
53-149 Wrocław

MOJE PROFILE:   

 

Kancelaria Adwokacka adw. Barbary Praskiej – Polańskiej specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym (m.in. prawo rzeczowe, rodzinne, rozwody, spadkowe, podziały majątku, zniesienie współwłasności), kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, prawie karnym oraz karnym wykonawczym.

Doświadczenie, zaangażowanie, dobre przygotowanie oraz nowoczesne podejście, to cechy wyróżniające Kancelarię Adwokacką Barbary Praskiej – Polańskiej. 

Klienci kancelarii mają zapewniony bezpośredni kontakt z Barbarą na każdym etapie współpracy. Bogate doświadczenie prawne oraz współpraca z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, m.in. z specjalistami z zakresu psychologii, rachunkowości, detektywami, specjalistami z zakresu wyceny nieruchomości oraz innych aktywów, komornikami, informatykami, specjalistami IT, tłumaczami przysięgłymi, notariuszami, sprawia, że w Kancelarii Adwokackiej Barbary klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc, również we wszelkich kwestiach około prawnych.

Barbara Praska – Polańska jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Od dziecka uwielbia pomagać, a jej marzeniem było zostać adwokatem, więc przez całe życie zmierzała tanecznym krokiem w tym kierunku, zdobywając po drodze liczne trofea w tańcu towarzyskim. Motta Barbary to: „sukces jest miarą dobrego przygotowania” oraz „każdą porażkę da się zmienić w sukces”, które na codzień praktykuje w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Doświadczenie zawodowe zdobywała już od pierwszych lat studiów, pracując i praktykując w sądzie oraz licznych wrocławskich kancelariach adwokackich i radcowskich, gdzie z zapałem zaspokajała swój prawniczy głód wiedzy w zakresie różnych dziedzin prawa. 

Barbara od 2002 roku pracuje nieprzerwanie w sądowo – prawniczym środowisku, a od 2014 roku prowadzi własną Kancelarię Adwokacką, gdzie osobiście zajmuje się powierzonymi sprawami od początku do końca. 

Choć najlepiej czuje się na Sali rozpraw, równie skutecznie realizuje się jako negocjator, rozumiejąc jak wielką wartość ma umiejętność rozwiązywania konfliktów na zasadzie porozumienia stron. Zatem wszędzie, gdzie jest taka możliwość, satysfakcjonujące rozwiązanie sporu poza sądem uważa również za swój i klienta osobisty sukces. 

Prywatnie spełniona kobieta, mama, żona, tancerka, choreograf.

Masz pytanie? Chcesz, aby Barbara Praska – Polańska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Barbarą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON