Barbara Filipczyńska

Soul Coach, Praktyk Odczytu Planu Duszy, Konsultant Kronik Akaszy, Praktyk Kodu Emocji, Konsultant Esencji dr Bacha

Joanna Bury- Kaczmarczyk prezentacja<br />

POZNAJMY SIĘ:

Barbara Filipczyńska 

Transformacja z Duszą

600 250 050

barbara@filipczynska.pl

skuteczny-biznes

www.filipczynska.pl

MOJE PROFILE:   

 

Przewodniczka duchowa specjalizująca się w odczycie Planu Duszy, promotorka Soul Coaching® w procesach grupowych i indywidualnych. Absolwentka Studium Psychologii Psychotronicznej na dwóch kierunkach: Terapie Naturalne z tytułem Naturoterapeuta i Psychologia Psychotroniczna z tytułem Doradcy Życiowego. Pomagając innym na drodze transformacji życiowej, stosuje potwierdzone certyfikatami metody: Soul Coaching®, Odczyt Planu Duszy, Kroniki Akaszy, Technika Uwalniania, KODY Emocji i inne.

Warszawa

Ma blisko 30 lat doświadczenia w pracy z ludźmi w obszarze biznesu, IT, rozwoju osobistego i duchowego. Aktualnie zajmuje się właśnie rozwojem osobistym oraz duchowym, pracą z przekonaniami, emocjami, rozwijaniem potencjału, zdolności i mocnych stron. Kocha to, co robi, a mówi, że tworzy lepszy świat, towarzysząc kobietom w transformacji i osiąganiu lepszej wersji siebie przez połączenie z własną Duszą.

 

Początki jej aktualnej działalności sięgają 40. urodzin. Zadała sobie wtedy pytanie: “Co teraz? Co się zmieni w moim życiu?” i jako odpowiedź przyszło do niej – słowo transformacja. Wtedy jeszcze nie zdawała sobie sprawy z tego, jak wiele tych transformacji przyjdzie jej przejść – opuściła korporację, wyszła z depresji, ukończyła Studium Psychologii Psychotronicznej, liczne kursy, warsztaty, szkolenia, przeszła także zmiany w życiu osobistym.

 

Do słowa transformacja dołączyło drugie – Dusza i jest również bardzo znaczące, zarówno dla niej, jak i dla klientek. To wyznaczyło jej nową zawodową ścieżkę. Zajmuje się transformacją połączoną z Duszą, tak aby życie stawało się lekkie, bardziej zrozumiałe i aby manifestacja najlepszych wariantów stawała się możliwa. Może pochwalić się blisko 400 sesjami odczytu Planu Duszy, 100 sesjami Soul Coachingowych, 100 sesjami Kronik Akaszy, warsztatami oraz miesięcznymi procesami transformacyjnymi.

 

Sobie sprzed laty powiedziałaby, że wszystko jest możliwe i warto w to uwierzyć, a także, że warto inwestować w siebie, bo nigdy nie jest za późno. W biznesie ceni niezależność, potencjał, relacje i nieograniczone możliwości, a w życiu opiera się na wartościach, które służą rozwojowi oraz dają przestrzeń do rozwoju dla innych. Inspiruje się wieloma osobami, w szczególności nauczycielami z obszaru, w którym się certyfikowała.


Pasjonuje się swoimi działaniami biznesowymi i marzy o dołączeniu do nich podróży po świecie. Kiedy nie pracuje, inwestuje czas w rozwijanie prywatnych relacji i przyjaźni lub poświęca go na relaks i wypoczynek. Do klubu Czerwona Szpilka dołączyła po poznaniu Paulinę Juśkiewicz, która zaraziła ją chęcią przynależności. Kobietom życzy rozkwitnięcia w swoim prawdziwym potencjale, który będzie procentował właścicielce i wszystkim wkoło.

Beata Karwowska

Masz pytanie? Chcesz, aby Barbara podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Barbarą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON