Agnieszka Majewska – Niezależny Konsultant Arbonne

Nazwa ARBONNE oznacza PIĘKNE DRZEWO. Marka Arbonne to przede wszystkim obietnica. Obietnicą jest najlepszy produkt i możliwości, jakie daje firma. Wszystkie produkty, jakie oferuje Arbonne są Czyste, Bezpieczne i Korzystne – dla naszej skóry i naszego zdrowia. Wszystkie są wegańskie, bezglutenowe, nie zawierają pochodnych ropy naftowej, ani składników pochodzenia zwierzęcego i nie są badane na zwierzętach.

Arbonne to jeden z najlepszych moich wyborów. Może być Twoim planem B na życie, ale może też sprawić, że zmieni Twoje życie na takie, o jakim zawsze marzyłaś/eś, bo tutaj zwykli ludzie, codziennie dokonują niezwykłych rzeczy.

Agnieszka Majewska – Arbonne Konsultant

Moja droga do Arbonne zaczęła się na długo przed tym, zanim marka zawitała do Polski. Chęć poprawy zdrowia, stanu fizycznego, zdrowsze odżywianie, zatem szukanie zdrowszych produktów zaczęło być potrzebą ale przerodziło się w naturalny styl życia. Czytanie etykiet ze składami produktów żywnościowych stało się normą, choć niektórzy patrzyli na mnie z przymrużeniem oka. Jednak lepsze wyniki i poprawa mojego zdrowia oraz moich bliskich były najlepszym dowodem na to, że wybierałam dobrze.

Kwestią czasu było włożenie pod lupę składu kosmetyków. Byłam na prawdę w szoku, kiedy odkryłam, co kryje się pod nazwą olej mineralny, SLES/SLS. Testy na zwierzętach były od dawna przeze mnie potępiane, ale pojęcia nie miałam, że w składzie ulubionego i cenionego wszem i wobec kremu mogę znaleźć tłuszcz zwierzęcy, nie wspominając o szmince!

Kiedy kuzynka z radością oznajmiła mi, że Arbonne wchodzi na rynek Polski, choć nie miałam pojęcia co mnie czeka, pomyślałam, że może w końcu znajdę produkty, które będą dla mnie po prostu bezpieczne.
Nie byłam jednak przygotowana na to, co usłyszałam i na to, jaka zmiana zajdzie we mnie samej. Nie mogłabym polecać tych produktów komukolwiek, gdybym nie zauważyła różnicy u siebie samej i moich bliskich. Byłabym wtedy niewiarygodna, a taka nie potrafię być i nie chcę.

Ponieważ można to połączyć z każdą inną aktywnością zawodową oraz z byciem mamą, zdecydowałam, że zostanę Niezależną Konsultantką Arbonne.

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

12 + 10 =