Easiness – Lifestyle Management

Właścicielka firmy – Anna Walenczak

POZNAJMY SIĘ:
Anna Walenczak
Właścicielka firmy
Easiness
+48 725 333 725
info@easiness.pl
MOJE PROFILE:      
Easiness oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu lifestyle managementu oraz profesjonalne wsparcie zdalnych asystentów, dzięki którym odzyskują oni czas dla siebie, rodziny, znajomych oraz na realizację swoich planów, pasji oraz marzeń.
W realiach i przy dynamice dzisiejszego świata, potwierdzenie, że czas jest największą wartością nabiera nowego znaczenia. Mówi się również, że pomimo chęci i budżetu, nie można go kupić.

O ile z pierwszym stwierdzeniem, zgadzamy się w 100%, to drugiemu już jakiś czas temu wyszła naprzeciw firma Easiness gwarantując, że można go kupić. Dzięki niej, jest to możliwe – co więcej skuteczne i proste.

Klientom indywidualnym pomagają w realizacji codziennych, domowych obowiązków. Robią zakupy, rezerwują zajęcia dla dzieci, umawiają wizyty u lekarzy, specjalistów i fryzjerów lub też w gabinetach spa. To ogromna oszczędność czasu, którym później z przyjemnością zarządza Easiness. Planują i organizują spotkania, wyjazdy oraz podróże, zabezpieczając ich najdrobniejsze szczegóły.

Easiness wspiera firmy w ich bieżącym funkcjonowaniu. Biorą na siebie zarówno research danych, czy też zakupy z dostawą do biura, jak i profesjonalną pomoc w organizacji ważnych spotkań, konferencji czy też imprez oraz wyjazdów służbowych.

Anna Walenczak jest doświadczonym managerem z 20-letnim stażem pracy na stanowiskach kadry managerskiej. Założycielka i CEO wrocławskiej firmy Easiness zajmującej się szeroko rozumianym Lifestyle Managementem.

Jak sama mówi Easiness to o wiele więcej niż firma. To połączenie pasji z nowoczesnymi i kompleksowymi rozwiązaniami,  które powstały z miłości do życia i na bazie własnych doświadczeń w łączeniu wymagającej pracy w korporacjach z równie aktywnym życiem osobistym i rodzinnym. To odpowiedź na potrzeby osób zaangażowanych w rozwój kariery, starających się prowadzić wieloaspektowy tryb życia. Osobiście – spełnienie największego marzenia zawodowego.

Prywatnie pasjonatka podróży, dobrego jedzenia i ciągłego odkrywania – swoich możliwości, nowych miejsc, zakątków świata oraz smaków, a także uwieczniania ich na zdjęciach. Prowadzi dynamiczny, rodzinny tryb życia, spełniając się w wielu rolach prywatnie, ale też i zawodowo. Największą satysfakcję czerpie ze współpracy z ludźmi oraz z pozytywnego feedbacku od pracowników oraz zadowolonych klientów.

W pracy i w życiu kieruje się tym samym mottem:
„Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu”.

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Anna Walenczak podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON