Easiness – Lifestyle Management

Właścicielka firmy – Anna Walenczak

POZNAJMY SIĘ:

Anna Walenczak
Właścicielka firmy
Easiness

+48 725 333 725

info@easiness.pl

MOJE PROFILE:      

Easiness oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu lifestyle managementu oraz profesjonalne wsparcie zdalnych asystentów, dzięki którym odzyskują oni czas dla siebie, rodziny, znajomych oraz na realizację swoich planów, pasji oraz marzeń.

W realiach i przy dynamice dzisiejszego świata, potwierdzenie, że czas jest największą wartością nabiera nowego znaczenia. Mówi się również, że pomimo chęci i budżetu, nie można go kupić.

O ile z pierwszym stwierdzeniem, zgadzamy się w 100%, to drugiemu już jakiś czas temu wyszła naprzeciw firma Easiness gwarantując, że można go kupić. Dzięki niej, jest to możliwe – co więcej skuteczne i proste.

Klientom indywidualnym pomagają w realizacji codziennych, domowych obowiązków. Robią zakupy, rezerwują zajęcia dla dzieci, umawiają wizyty u lekarzy, specjalistów i fryzjerów lub też w gabinetach spa. To ogromna oszczędność czasu, którym później z przyjemnością zarządza Easiness. Planują i organizują spotkania, wyjazdy oraz podróże, zabezpieczając ich najdrobniejsze szczegóły.

Easiness wspiera firmy w ich bieżącym funkcjonowaniu. Biorą na siebie zarówno research danych, czy też zakupy z dostawą do biura, jak i profesjonalną pomoc w organizacji ważnych spotkań, konferencji czy też imprez oraz wyjazdów służbowych.

Anna Walenczak jest doświadczonym managerem z 20-letnim stażem pracy na stanowiskach kadry managerskiej. Założycielka i CEO wrocławskiej firmy Easiness zajmującej się szeroko rozumianym Lifestyle Managementem.

Jak sama mówi Easiness to o wiele więcej niż firma. To połączenie pasji z nowoczesnymi i kompleksowymi rozwiązaniami,  które powstały z miłości do życia i na bazie własnych doświadczeń w łączeniu wymagającej pracy w korporacjach z równie aktywnym życiem osobistym i rodzinnym. To odpowiedź na potrzeby osób zaangażowanych w rozwój kariery, starających się prowadzić wieloaspektowy tryb życia. Osobiście – spełnienie największego marzenia zawodowego.

Prywatnie pasjonatka podróży, dobrego jedzenia i ciągłego odkrywania – swoich możliwości, nowych miejsc, zakątków świata oraz smaków, a także uwieczniania ich na zdjęciach. Prowadzi dynamiczny, rodzinny tryb życia, spełniając się w wielu rolach prywatnie, ale też i zawodowo. Największą satysfakcję czerpie ze współpracy z ludźmi oraz z pozytywnego feedbacku od pracowników oraz zadowolonych klientów.

W pracy i w życiu kieruje się tym samym mottem:
„Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu”.

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Anna Walenczak podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON