Anna Walenczak

Easiness – lifestyle management

POZNAJMY SIĘ:

Anna Walenczak

Właścicielka firmy

Easiness

+48 725 333 725
info@easiness.pl
MOJE PROFILE:      

Easiness oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu lifestyle managementu oraz profesjonalne wsparcie zdalnych asystentów, dzięki którym klienci odzyskują czas dla siebie, rodziny i znajomych oraz na realizację swoich planów, pasji oraz marzeń.

Realia i dynamika dzisiejszego świata potwierdzają to, że czas jest największą wartością. Pomimo chęci i budżetu czasu nie można kupić.

O ile z pierwszym stwierdzeniem zgadzamy się w 100%, to drugiemu się sprzeciwiliśmy, działając jako firma Easiness i gwarantując, że czas można kupić. Dzięki Easiness jest to możliwe – co więcej skuteczne i proste.

Indywidualnym klientom pomagamy w realizacji codziennych, domowych obowiązków. Robimy zakupy, rezerwujemy zajęcia dla dzieci, umawiamy wizyty u lekarzy, specjalistów i fryzjerów lub też w gabinetach spa. To ogromna oszczędność czasu, którym później z przyjemnością zarządza Easiness. Planujemy i organizujemy spotkania, wyjazdy oraz podróże, zabezpieczając ich najdrobniejsze szczegóły.

Easiness wspiera firmy w ich bieżącym funkcjonowaniu. Bierzemy na siebie zarówno research danych czy też zakupy z dostawą do biura, jak i profesjonalną pomoc w organizacji ważnych spotkań, konferencji czy też imprez oraz wyjazdów służbowych.

Anna Walenczak jest doświadczonym managerem z 20-letnim stażem pracy na stanowiskach kadry managerskiej. Jest założycielką i CEO wrocławskiej firmy Easiness zajmującej się szeroko rozumianym lifestyle managementem.

Jak sama mówi: „Easiness to o wiele więcej niż firma To powiązanie pasji z nowoczesnymi i kompleksowymi rozwiązaniami, które powstały z miłości do życia i na bazie własnych doświadczeń dotyczących łączenia wymagającej pracy w korporacjach z równie aktywnym życiem osobistym i rodzinnym. To odpowiedź na potrzeby osób zaangażowanych w rozwój kariery, starających się prowadzić wieloaspektowy tryb życia. Osobiście – spełnienie największego marzenia zawodowego”.

Prywatnie Anna Walenczak to pasjonatka podróży, dobrego jedzenia i ciągłego odkrywania – swoich możliwości, nowych miejsc, zakątków świata oraz smaków, a także uwieczniania swoich odkryć na zdjęciach. Prowadzi dynamiczny, rodzinny tryb życia, spełniając się w wielu rolach, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Największą satysfakcję czerpie ze współpracy z ludźmi oraz z pozytywnego feedbacku od pracowników oraz zadowolonych klientów.

W pracy i w życiu kieruje się tym samym mottem: „Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu”.

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Anna Walenczak podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anią!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.