FINANSOWANIE WROCŁAW

Właścicielka firmy – Anna Ołdak

POZNAJMY SIĘ:

Anna Ołdak
Właścicielka firmy
FINANSOWANIE WROCŁAW

516 130 700

biuro@finansowanie.wroclaw.pl

ul. Mińska 38/115
54-611 Wrocław

 

MOJE PROFILE:     

FINANSOWANIE WROCŁAW – Twój osobisty doradca w zakresie finansowania zakupu sprzętów i pojazdów do Twojej działalności w zakresie leasingu, kredytu i najmu długoterminowego.

Ich doświadczenie, które wywodzi się z ponad 10 letniej pracy w Centrali instytucji leasingowych pozwala dobrać dla Klientów najlepsze rozwiązania, że szczególnym uwzględnieniem zapisów umów, a także wsparcia na całym etapie trwania umowy leasingu. Ponadto współpracują z wieloma Dealerami samochodowymi oraz dostawcami sprzętu. Podczas rozmów pomagają wynegocjować dla swoich Klientów jak najlepsze warunki cenowe. 

Finansowanie Wrocław oferuje bezpieczne finansowanie w oparciu o umowę leasingu, pożyczki lub kredytu. Stara się idealnie dopasować ofertę do potrzeb, dzięki współpracy z wieloma firmami Leasingowymi i Bankami. Dostosowują się do klienta, aby dotrzeć do niego w dowolne miejsce, bez konieczności wychodzenia z biura czy też domu.

Wspierają i pomagają każdemu, na każdym etapie trwania umowy. Finansują zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorców, którzy posiadają swoje firmy. Pomagają w zakupie nowego mieszkania, usprawniają płynność finansową, poszerzają majątek firmy, a także pomagają uzyskać gotówkę na dowolny cel, lub spełnianie marzeń. Każda osoba może się do nich zgłosić, aby porozmawiać o  potrzebach i możliwościach.

Ania Ołdak jest Absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zdobywała u liderów usług finansowych w Polsce m.in. Getin Noble Bank SA, Getin Leasing SA, Getin Fleet SA, Euro Bank SA – gdzie przez wiele lat była szefem Działu Obsługi Posprzedażowej leasingu oraz managerem odpowiedzialnym za wdrażanie produktów leasingowych, bankowych oraz procesów w obszarze bankowości firmowej.

Prywatnie żona, mama i właścicielka kotki brytyjskiej.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Anną Ołdak

Masz pytanie? Chcesz, aby Anna Ołdak podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anną!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON