Studio Herbadieta – Odżywianie dla zdrowia

Trener odżywiania – Anna Litak

POZNAJMY SIĘ:
Anna Litak
TRENER ODŻYWIANIA
Studio Herbadieta
+48 660 111 505
herbadieta@gmail.com
ul. Świeradowska 41a/3
50-559 Wrocław
MOJE PROFILE: 
Studio Herbadieta – Odżywianie dla Zdrowia, to miejsce, w którym nie używa się brzydkiego słowa na D…, czyli dieta. To miejsce jest Klubem Zdrowego Stylu Życia.
Anna Litak prowadzi Studio Herbadieta od wielu lat, czyniąc ludzi zdrowszymi i przez to szczęśliwszymi. Stara się, żeby klub był „klubowiczek”, a to znaczy, że jego ducha i atmosferę kształtują jego członkowie.

W Klubie spotykają się członkowie wielu pokoleń – od maluszka do staruszka i wzajemnie się motywują i wspierają w osiąganiu wyznaczonych dla siebie celów – nieważne czy ktoś chce przybrać na wadze, zgubić kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt kilogramów, czy po prostu nauczyć się jak prawidłowo odżywiać się na całe życie – każdy osiągnie tu swój cel. To wszystko jest o wiele łatwiejsze dzięki grupie – dzięki przykładom, jakie na własne oczy można zobaczyć u innych, dzięki motywacji, energii i odrobinie współzawodnictwa oraz edukacji, którą każdy otrzymuje w Klubie.

Dobra wiadomość dla „recydywistów” – jako Trener Odżywiania Ania Litak nie uczy nikogo liczenia kalorii, ważenia ani mierzenia jedzenia. Nie jesteśmy na żadnej „diecie” – osiągamy swoje cele bez matematyki, za to zdrowo, smacznie i łatwo, nawet dla tych zaganianych. Dzięki współpracy z amerykańską firmą Herbalife – pionierem odżywiania komórkowego, Ania Litak uczy swoich podopiecznych jak błyskawicznie zadbać o dostarczenie sobie wszystkiego czego potrzebuje organizm. Dzięki czemu młodnieje, pięknieje i jest zdrowszy i silniejszy.

Studio Herbadieta zamienia odruchowe jedzenie na odżywianie – to wielka różnica. Tym bardziej istotna w dzisiejszych czasach, gdy większość produktów na sklepowych półkach pod względem odżywczym jest po prostu atrapą jedzenia.

Anna Litak jest trenerem odżywiania. Uczy nie tylko tego, co najważniejsze dla zdrowia i sylwetki, czyli ZASAD ODŻYWIANIA, ale – jak każdy dobry trener – sprawdza, ale również osiągnięte przez nich rezultaty i na bieżąco koryguje błędy. Czynienie świata zdrowszym i szczęśliwszym jest jej misją i pasją. Dzięki tej pasji pomogła już setkom ludzi przedefiniować ich sposób odżywiania dla dobra swojego i całej rodziny.

Ani Litak nigdy nie przestaje cieszyć reakcja ludzi oglądających swoje fotografie „z przed” i po kilku tygodniach spotkań. Patrząc na własne zdjęcia Klubowicze często nie może uwierzyć jak bardzo się zmienili podczas tak krótkiego czasu.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Anną Litak.
Masz pytanie? Chcesz, aby Anna Litak podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON