Studio Herbadieta – Odżywianie dla zdrowia

Trener odżywiania – Anna Litak

POZNAJMY SIĘ:
Anna Litak
TRENER ODŻYWIANIA
Studio Herbadieta
+48 660 111 505
herbadieta@gmail.com
ul. Świeradowska 41a/3
50-559 Wrocław
MOJE PROFILE: 
Studio Herbadieta – Odżywianie dla Zdrowia, to miejsce, w którym nie używa się brzydkiego słowa na D…, czyli dieta. To miejsce jest Klubem Zdrowego Stylu Życia.
Anna Litak prowadzi Studio Herbadieta od wielu lat, czyniąc ludzi zdrowszymi i przez to szczęśliwszymi. Stara się, żeby klub był „klubowiczek”, a to znaczy, że jego ducha i atmosferę kształtują jego członkowie.

W Klubie spotykają się członkowie wielu pokoleń – od maluszka do staruszka i wzajemnie się motywują i wspierają w osiąganiu wyznaczonych dla siebie celów – nieważne czy ktoś chce przybrać na wadze, zgubić kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt kilogramów, czy po prostu nauczyć się jak prawidłowo odżywiać się na całe życie – każdy osiągnie tu swój cel. To wszystko jest o wiele łatwiejsze dzięki grupie – dzięki przykładom, jakie na własne oczy można zobaczyć u innych, dzięki motywacji, energii i odrobinie współzawodnictwa oraz edukacji, którą każdy otrzymuje w Klubie.

Dobra wiadomość dla „recydywistów” – jako Trener Odżywiania Ania Litak nie uczy nikogo liczenia kalorii, ważenia ani mierzenia jedzenia. Nie jesteśmy na żadnej „diecie” – osiągamy swoje cele bez matematyki, za to zdrowo, smacznie i łatwo, nawet dla tych zaganianych. Dzięki współpracy z amerykańską firmą Herbalife – pionierem odżywiania komórkowego, Ania Litak uczy swoich podopiecznych jak błyskawicznie zadbać o dostarczenie sobie wszystkiego czego potrzebuje organizm. Dzięki czemu młodnieje, pięknieje i jest zdrowszy i silniejszy.

Studio Herbadieta zamienia odruchowe jedzenie na odżywianie – to wielka różnica. Tym bardziej istotna w dzisiejszych czasach, gdy większość produktów na sklepowych półkach pod względem odżywczym jest po prostu atrapą jedzenia.

Anna Litak jest trenerem odżywiania. Uczy nie tylko tego, co najważniejsze dla zdrowia i sylwetki, czyli ZASAD ODŻYWIANIA, ale – jak każdy dobry trener – sprawdza, ale również osiągnięte przez nich rezultaty i na bieżąco koryguje błędy. Czynienie świata zdrowszym i szczęśliwszym jest jej misją i pasją. Dzięki tej pasji pomogła już setkom ludzi przedefiniować ich sposób odżywiania dla dobra swojego i całej rodziny.

Ani Litak nigdy nie przestaje cieszyć reakcja ludzi oglądających swoje fotografie „z przed” i po kilku tygodniach spotkań. Patrząc na własne zdjęcia Klubowicze często nie może uwierzyć jak bardzo się zmienili podczas tak krótkiego czasu.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Anną Litak.
Masz pytanie? Chcesz, aby Anna Litak podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON