Aneta Kokocińska

Poligraf

POZNAJMY SIĘ:

Aneta Kokocińska

Współwłaściciel
Wydawnictwo Drukarnia Kokociński Sp. o.o.

+48 606 946 579

aneta@kokocinski.pl

MOJE PROFILE:  

Kocha zapach świeżo wydrukowanych książek, płynie w niej drukarska krew i nie wyobraża sobie robienia w życiu czegoś innego niż praca w branży poligraficznej. Drukarnię, którą prowadzi, założyli jej rodzice, a ona kontynuuje tradycję, jednocześnie rozwijając biznes.

Jej pierwsze wspomnienia z drukarni sięgają czasu, gdy miała kilkanaście lat i chodziła pomagać rodzicom w pracy. Tata, który wtajemniczał ją w arkana świata książki, jednocześnie zaszczepił w niej bakcyla do tego zawodu. Żeby profesjonalnie poprowadzić firmę, kształciła się i zdobywała doświadczenie zawodowe. W branży poligraficznej działa od 1997 roku. Organizuje produkcję, zarządza zespołem, zajmuje się projektowaniem graficznym i nie unika kontaktu z klientami.

Najważniejsze jednak, że robi to, co kocha. Misją jej firmy jest promowanie szeroko pojętej kultury oraz stworzenie enklawy, w której zarówno publikacje, jak i klienci będą na pierwszym miejscu. Jest szczęściarą, która od najmłodszych lat wiedziała, co chce robić w życiu, i nigdy nie dopadły jej wątpliwości. Wie, że wybrała dla siebie najbardziej satysfakcjonującą drogę i nauczyła się doceniać napotykane porażki jako sposób na zmianę perspektywy, weryfikację działań i możliwość ich udoskonalania.

W biznesie bazuje na wymianie doświadczeń i wzajemnym wsparciu z innymi polskimi drukarniami. Ceni sobie wysoką jakość, profesjonalne podejście i szacunek do wspólnego czasu. Kierunek działań zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym wytyczają jej solidne podwaliny w postaci wspaniałych wartości – wiary, pasji, miłości do zawodu i rodziny.

Wszystko, czym kieruje się na swojej drodze, jest harmonijne z misją Czerwonej Szpilki, która opiera się na wzajemnym kobiecym wsparciu, inspiracji polskich kobiet do wyjścia poza schematy i motywacji do sięgania po więcej w towarzystwie wspaniałej kobiecej pozytywnej energii. Ze względu na spójność ideałów prędzej czy później Aneta musiała trafić na Klub i zasilić jego szeregi.

Autorytetem i osobą godną naśladowania jest dla niej wspaniały mężczyzna – tata. To dzięki jego zachętom, umiejętnemu przekazywaniu wiedzy teoretycznej i mobilizowaniu do praktycznego poznawania procesu produkcji Aneta może się dziś realizować w zawodzie, który kocha i dzięki któremu czuje się spełniona do tego stopnia, że praca jest jednocześnie jej hobby.

Inną pasją i odskocznią od zajęć biznesowych jest amatorska renowacja starych mebli. Duży nacisk Aneta kładzie też na poświęcanie odpowiedniej ilości czasu rodzinie oraz osiągnięcie równowagi i harmonijnego współistnienia życia zawodowego i prywatnego.

Masz pytanie? Chcesz, aby Aneta Kokocińska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anetą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON