Anastazja Teodorczyk

Ekspert od kompetencji interpersonalnych, zarządzania i myślenia krytycznego | Właścicielka Autorskiej Szkoły Podstawowej i Przedszkola Creo

POZNAJMY SIĘ:

​Anastazja Teodorczyk

Trenerka kompetencji, coach zmiany
Właścicielka
Autorskiej Szkoły Podstawowej i Przedszkola Creo

+48 723 123 844

anastazja.teodor@gmail.com

MOJE PROFILE:  

Aktywnie działa w edukacji alternatywnej, prowadząc i rozwijając Creo – Autorską Szkołę Podstawową i Przedszkole. Ponadto szkoli firmy, nauczycieli, rodziców i oferuje wsparcie indywidualne w zakresie komunikacji i wprowadzania zmian w życiu z zastosowaniem podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach.

Przez wiele lat Anastazja pracowała jako menadżer w firmie z branży medycyny alternatywnej o zasięgu globalnym. Pomagała osobom nieuleczalnie chorym odzyskiwać zdrowie za pomocą medycyny alternatywnej, naturalnej. Przez 7 lat była w zarządzie i prowadziła stowarzyszenie wspierające osoby ciężko chore w zbieraniu środków na kuracje. Obecnie buduje świadomość dbania o zdrowie w sposób holistyczny i uczestniczy w niektórych projektach z zakresu medycyny alternatywnej.

Po narodzinach dzieci zaczęła się interesować rozwojem i edukacją dzieci. W 2018 roku otworzyła fundację wspierającą obcokrajowców, rozwijając dwujęzyczność dzieci, organizując i prowadząc zajęcia językowe dla dzieci dwujęzycznych oraz warsztaty międzykulturowe. Poszukując najlepszego miejsca rozwoju i edukacji dla własnych dzieci, dostrzegła dużą rozbieżność między współczesnymi potrzebami edukacyjnymi a tym, co oferuje niezmienny od lat system edukacji publicznej. Widząc ogromną potrzebę tworzenia miejsca edukacji wspierającej, postanowiła razem z mężem założyć autorską szkołę i przedszkole, rozwijające już od najmłodszych lat jedne z najważniejszych kompetencje potrzebnych w przyszłości tzw. kompetencje 5K – komunikację, kooperację, kreatywność, krytyczne myślenie, kierowanie sobą. Wiązało się to jednak z budowaniem wszystkiego od zera.

Wraz z rozwojem w zakresie edukacji zainteresowała się myśleniem i jego wpływem na podejmowanie decyzji, w szczególności myśleniem krytycznym, które jest jedną z najbardziej pożądanych kompetencji w obecnych czasach. Organizuje eventy edukacyjne, między innymi coroczny Wrocławski Festiwal Edukacji Alternatywnej, budujące świadomość o edukacji empatycznej i wspierającej, marząc o tym, by stała się codziennością, a nie alternatywą.

Anastazja wspiera firmy w budowaniu zespołów, doskonaleniu umiejętności interpersonalnych, kompetencji 4k (komunikacji, kooperacji, krytycznego myślenia, kreatywności), zarządzania zmianą. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli w zakresie rozwijania myślenia krytycznego, uważności, umiejętności społecznych, uczenia projektowego w ujęciu globalnym. Jako coach zmiany wspiera osoby indywidualne we wprowadzaniu zmian w życiu dzięki zastosowaniu podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach.

Uwielbia swoją pracę, budowanie relacji, obserwowanie procesu rozwoju, zmiany myślenia i zachowań i tego, jaki to ma wpływ na życie człowieka. Uznaje, że każdy jest kowalem własnego losu i wszystko jest możliwe przy zaangażowaniu właściwych zasobów. Mówi: „Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie” (Mahatma Gandhi), jako że uznaje, że każdą zmianę należy zaczynać od siebie i być spójnym i szczerym w tym, co się robi.

W biznesie ceni relacje, szczerość, szacunek, otwartość, elastyczność, krytyczne myślenie, lojalność, odpowiedzialność i zaangażowanie, a w życiu kieruje się następującą dewizą: „Traktuj innych tak, jak byś chciał być traktowany. Bądź szczery, otwarty, uczciwy. Każde doświadczenie nas czegoś uczy. Każdą zmianę zaczynaj od siebie, szukaj rozwiązań, podejmuj ryzyko, spełniaj marzenia”.

W czasie wolnym Anastazja spędza czas z rodziną i stawia na samorozwój. Lubi czytać książki, taniec i stawia pierwsze kroki na SUPach. Marzy o tym, by mieć więcej czasu na podróżowanie oraz doskonalenie znajomości języków obcych.

Do Klubu Czerwonej Szpilki dołączyła, ponieważ lubi poznawać nowych ludzi, rozwijać się, poszerzać wiedzę, wymieniać się doświadczeniami, poznawać ciekawe, interesujące, aktywne i przedsiębiorcze kobiety. Wierzy, że jedna osoba potrafi zmienić życie, a wzajemne wspieranie się kobiet tworzy niesamowitą energię, siłę i motywację do działania.

Masz pytanie? Chcesz, aby Anastazja Teodorczyk podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Anastazją!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON