Barbara Bednarz
AMARIS z miłości do gotowania
tel: 608750524
e-mail: amaris.tm@wp.pl

AMARIS

Z miłości do gotowania

Moje życie od zawsze związane było z działalnością finansową i ubezpieczeniową. Poprzez szkołę średnią, studia o profilu finanse i rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi, ukończyłam szereg kursów i szkoleń związanych z tą tematyką.

Od 2003 roku prowadzę działalność gospodarczą. Jestem doradcą finansowym. Pracowałam kilka lat na etacie, równocześnie prowadząc firmę, aż w końcu podjęłam decyzję o rozwiązaniu umowy Postawiłam na swój rozwój.

Jednak praca zawodowa to nie wszystko, aby się spełniać postanowiłam połączyć pracę z pasją, jaką jest gotowanie. Uwielbiam gotować, łączyć smaki, bawić się i tworzyć nowe potrawy.

W kuchni od lat pomaga mi w tym Thermomix – profesjonalna forma gotowania z Czarodziejem i Przyjacielem przede wszystkim Nas – Kobiet, oczywiście nie pomijając Mężczyzn 😊  Urządzenie, które według mnie zrewolucjonizowało rynek gastronomii i każdy skrawek miejsca, w którym gotujemy, uwalniając i tworząc nowe smaki dla naszego podniebienia – Najmniejsza Kuchnia Świata i Magia Gotowania to najlepsze określenia do potraw, które możemy dzięki temu urządzeniu tworzyć. Kocham to, co robię. Staram się spełniać poprzez fanpage Amaris z Miłości Do Gotowania

Rok 2018 jest szczególnym rokiem w moim życiu. W rankingach sprzedaży i promowaniu gotowania w tym szczególnym urządzeniu, jakim jest Thermomix, zajmuję 5 miejsce w Polsce, a rok się jeszcze nie skończył…. 🙂

Skąd nazwa firmy Amaris??? Droga była długa…. z łacińskiego Amaris to kochasz… kochamy…. z miloścą… z zamiłowania powstała nazwa Amaris z Milości Do Gotowania

 

Moim mottem jest, aby marzenia nie tylko posiadać, ale dążyć do ich spełniania i realizacji, bo życie jest za krótkie, aby tylko marzyć, kiedy już wyrosną nam skrzydła, to pozwólmy im latać…

Barbara Bednarz

Nazywam się Barbara Bednarz. Jestem mamą dwóch wspaniałych synów Dominika i Adriana oraz spełnioną i szczęśliwą kobietą w związku od 9 lat ze wspaniałym człowiekiem, partnerem w interesach, dla którego moja praca i realizacja pasji nie stanowi przeszkody do budowania wzajemnego związku na zaufaniu i wspierania w każdym momencie. Jest dla mnie ogromnym wsparciem, a przede wszystkim przyjacielem.

Od 9 lat moje życie przeplata się pomiędzy dwoma miastami, Łodzią i Wrocławiem. Częste podróże nie przeszkadzają w realizacji moich pasji, wręcz przeciwnie, poznaję mnóstwo nowych osób, które mogę zarazić i zaszczepić w nich moje zamiłowanie. Uczestniczę w wielu spotkaniach i projektach dedykowanym Nam Kobietom, które stawiają na siebie i realizacje swoich planów, celów i marzeń.

Poprzez uczestnictwo w Klubie chciałabym nadal realizować swoje plany, które w miarę poszerzania znajomości kwitną i stwarzają nowe koncepcje i motywację do jeszcze większej pracy i zaangażowania. Bo co człowiek, to historia i charakter. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

9 + 13 =