Alina Stocker

​Wizażystka

POZNAJMY SIĘ:

​Alina Stocker

Właścicielka
Mobilny wizaż i stylizacja

+48 501 266 940

stocker-alina@wp.pl

MOJE PROFILE:     

Pomimo dużego doświadczenia w finansach i wieloletniej funkcji managera w międzynarodowych korporacjach postanowiła zdobyć nowe kompetencje. Zobacz, jak dziś spełnia swoje marzenia.

Alina Stocker postanowiła spełnić swoje marzenia i dodatkowo zająć się upiększaniem kobiet, bo jak sama mówi, lubi to robić – lubi sprawiać, by kobiety czuły się piękne, uśmiechnięte. Tworzenie makijażu jest częścią jej artystycznej duszy.

Jak zaczynała? Najpierw wzięła udział w kursie makijażu dla siebie, następnie ukończyła szkołę wizażu i wiele innych kursów, a później zapragnęła malować inne kobiety. Wracały do niej z feedbackiem, że czują się pięknie i dobrze w makijażu od Aliny, że ona potrafi dobrać makijaż do nich – do ich stylu, osobowości, charakteru, okazji.

Do tej pory Alina zdobyła już swoje pierwsze osiągnięcia. Brała udział w przygotowaniu kandydatek do Miss Mazowsza i Miss Egzotica, a także uczestniczek Kongresu Żywieniowego NFZ.

Dziś, stawiając pierwsze kroki na zawodowej drodze, dałaby sobie następującą radę: „Inwestuj w siebie, bo to będzie najlepsze dla Ciebie”.

W biznesie Alina ceni profesjonalizm, jakość, współpracę i relacje, a krocząc przez życie, kieruje się dobrem innych ludzi, szacunkiem do siebie i innych oraz samorealizacją.

Jej autorytetem jest dzisiaj Joanna Przetakiewicz – kobieta z klasą, kobieta biznesu, kobieta świadoma siebie, mądra i piękna.

Kiedy nie pracuje, gotuje, spotyka się z przyjaciółmi, ćwiczy fitness. To właśnie ten ostatni, obok wizażu, jest jej pasją. Marzy o niezależności finansowej oraz własnym salonie wizażu.

Do Klubu Czerwonej Szpilki dołączyła, żeby być w środowisku kobiet biznesu, uczyć się od nich tego, jak prowadzić biznes, oraz spotykać się z kobietami, wspierać się i zawierać przyjaźnie.

Masz pytanie? Chcesz, aby Alina Stocker podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Aliną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2022 | Project design SHABLON