+48 600 125 793
jadwiga.debicka@op.pl

Wyobraź sobie, że wiesz do czego służą wszystkie sztućce i serwetki w restauracji, czujesz się naturalnie, gdy rozmawiasz z osobami wyższymi rangą, a Twoi goście są zachwyceni klasą organizowanego przez Ciebie domowego spotkania.

Dobre maniery ułatwiają życie!

Savoir-vivre jest uniwersalnym kodem, dzięki któremu będziesz postrzegany jako osoba kulturalna, taktowna, traktująca innych z szacunkiem. Dobór odpowiednich zachowań, strojów i dodatków to ważny element profesjonalnego wizerunku –  w biznesie, w domu oraz w codziennych sytuacjach.

Poznaj Akademię Dobrych Manier!

SZKOLENIA DLA FIRM I INSTYTUCJI

Kontakty biznesowe, transakcje, przemówienia, powitania ważnych gości… Na powodzenie wielu przedsięwzięć wpływa nie tylko merytoryka – równie istotna jest autoprezentacja i dyplomatyczny sposób zachowania. W trakcie szkolenia dowiesz się jak, dzięki znajomości dobrych manier, wzmocnić swoją pozycję w sytuacjach zawodowych oraz unikać niezręcznych sytuacji, które mogą wprawić Cię w zakłopotanie.

KONSULTACJE SAVOIR-VIVRE

Organizujesz przyjęcie rodzinne lub weselne i chcesz, by Twoi goście czuli się wyjątkowo? A może przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej i potrzebujesz wskazówek dotyczących ubioru, zachowania, postawy ciała? Podczas indywidualnego spotkania zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat współczesnych zasad savoir-vivre’u;  podpowiem Ci też, nad czym warto popracować, żeby zrobić autentycznie dobre pierwsze wrażenie.

WARSZTATY DLA SZKÓŁ UCZELNI

Wzbogacam proces edukacji o przydatną, użyteczną wiedzę z zakresu dobrych manier oraz kultury osobistej. Pokazuję uczniom i studentom, jak zwracać się do innych, żeby budować relacje oparte na szacunku. Dzięki temu mogą modyfikować swoje zachowania tak, by były pełne taktu – zarówno przy oficjalnych okazjach, jak i w sytuacjach codziennych.

KURSY KELNERSKIE

Zawód kelnera to coś więcej niż nienaganna prezencja; to także umiejętność nawiązywania serdecznej rozmowy z Klientem, znajomość specyfiki serwowanych dań oraz napojów, a przede wszystkim – dobre maniery, czyli wiedza na temat tego, jak witać i obsługiwać klientów w sposób solidny, a zarazem dyskretny.

Skorzystaj z zajęć Akademii Dobrych Manier i bądź sobą – z klasą, stylem, na wysokim poziomie! Zdobądź gruntowną wiedzę, dotyczącą zachowania się w towarzystwie, nawiązywania relacji z innymi i profesjonalnej autoprezentacji.

Jadwiga Dębicka

Jadwiga Dębicka posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i kursów na temat etykiety, savoir-vivre’u i dobrych manier. Ukończyła w tym zakresie wiele kursów oraz jest dyplomowaną absolwentką warszawskiej Akademii Dyplomatycznej, a na co dzień prowadzi założoną przez siebie „Akademię Dobrych Manier”. Całkiem niedawno zdała także egzamin na Trenera Biznesu z Certyfikatem Amerykańskim.

  • Absolwentka Akademii  Dyplomatycznej przy Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych w Warszawie:
    • Kurs Protokołu Dyplomatycznego, który został zakończony „Obiadem Pokazowym” – w Rezydencji  Kancelarii Prezydenta „Belweder Klonowa” w Warszawie.
    • Kurs Protokołu Dyplomatycznego i Etykiety w Instytucjach Publicznych –prowadzony przez  b. Ambasadora, b. Dyrektora Protokołu Dyplomatycznego – p. Jana Wojciecha Piekarskiego.
  • Kurs Savoir-vivre’u w biznesie w Europejskim Centrum Rozwoju Biznesu we Wrocławiu.
  • Kurs Pedagogiczny pod nadzorem Kuratorium Oświaty  we Wrocławiu.
  • Kurs Trener biznesu –  Excellent Business Trainer  w” HEURESIS” w Krakowie. Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci  Zarządzania sp. z o.o.

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

10 + 13 =

UWAGA! Z okazji Dnia Matki darmowa wysyłka, a przy zakupach powyżej 100 zł notes "Zatrzymane w czasie" zupełnie za darmo! Jak skorzystać z promocji? Dodaj kupowane produkty o wartości minimum 100 zł oraz notes i wpisz kod promocyjny "notes" na stronie koszyka! Zamknij