Agnieszka Żak

Lider edukacji, współwłaścicielka Pasieki Na Grobli

POZNAJMY SIĘ:

Agnieszka Żak

Współwłaścicielka
“Pasieka na Grobli”

+48 661 223 424

MOJE PROFILE:

Agnieszka jest doskonałym przykładem na to, że rodzinną pasję można połączyć z biznesem! Od 20 lat pracuje w edukacji, obecnie jako przywódca oświaty, jednak w miłości do pszczół odnalazła cząstkę siebie i rodziny, która sprawia jej ogromną radość.

Wszystko zaczęło się w 2018 roku. Agnieszka zachęciła męża, by po swoim dziadku zajął się pszczołami na ich własny użytek domowy. Tak właśnie powstała pasieczna firma rodzinna. Zaczęło się od dwóch uli, a dziś ich pasieka ma już blisko 60 pni! Pasieka, którą prowadzą stacjonarnie, przynosi miód ze złotych słoneczników, akacji, kwiatów leśnych czy rzepaku. Wywożą również pszczoły na Warmię i Mazury, by pozyskać najwyższej jakości miód leśny i lipowy. Jest także pasieka hodowlana – szkółka, gdzie prowadzą wychów matek pszczelich.

W grudniu 2021 roku Pasieka Na Grobli pokazała się jako wystawca na evencie Czerwonej Szpilki. Zainteresowanie gości miodami przerosło najśmielsze oczekiwania! Uświadomiło to Agnieszce, że warto robić to, w czym się jest dobrym i z pasji, bo właśnie to uszczęśliwia innych ludzi.

Obserwacja pszczół uczy lojalności, pracowitości, oddania – cech niezbędnych w przywództwie, biznesie, przyjaźni czy rodzinie. Agnieszka uważa, że doświadczane niepowodzenia czy trudne sytuacje umacniają nas w osiąganiu celów. “Zawsze bądźcie spragnieni, zawsze bądźcie szaleni” – te słowa Steve’a Jobsa towarzyszą Agnieszce w życiu jako motto, by nigdy nie poddawać się i nie tracić nadziei.

Misją Pasieki Na Grobli jest miód jako produkt pszczeli pozyskany z najwyższej jakości naturalnych pożytków na ekologicznych obszarach Polski, tworzony z miłości do pszczół i dający szczęście konsumentom.

Wolny czas Agnieszka często spędza aktywnie: pływa, jeździ na rowerze i biega, a przy tym delektuje się urokiem roślin. Można ją spotkać na Mazurach, gdzie łapie energię, najczęściej w kajaku na środku jeziora, skąd obserwuje ważki czy też trenując na wodach otwartych. Uwielbia spędzać czas z ludźmi różnymi od niej – jak sama twierdzi – może się od nich czegoś nauczyć, ale też czerpać energię w ciszy.

Masz pytanie? Chcesz, aby Agnieszka Żak podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Agnieszką!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.