COPOKORPO

Właścicielka – Agnieszka Sawoniewicz-Gąsiorek

agnieszka sawoniewicz czerwona szpilka
POZNAJMY SIĘ:
Agnieszka Sawoniewicz-Gąsiorek
Właścicielka
COPOKORPO
+48 609 567 434
aga.sawoniewicz@gmail.com 
kontakt@copokorpo.com.pl
ul. Karmelkowa 72/4
52-319 Wrocław
MOJE PROFILE:     
Odeszłaś z korporacji i nie masz pomysłu na dalszą drogę zawodową? A może masz pomysł, ale brakuje Ci odwagi, wsparcia, motywacji, nie wiesz czy jesteś wystarczająco dobra? Poznaj Agnieszkę, która również przeszła tę ścieżkę, a dziś pomaga innym odnaleźć swoją drogę.

Agnieszka Sawoniewicz-Gąsiorek przez 22 lata pracowała w korporacji na stanowisku menedżera średniego szczebla i z sukcesami zarządzała zespołami sprzedażowymi. Na bazie zdobytych doświadczeń otworzyła własny biznes. Mimo wielu trudności nawet przez chwilę nie pomyślała o powrocie do pracy na etacie. Od maja 2018 roku jest przedsiębiorczynią z 22-letnim, bogatym doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu zespołem. Prowadzi biznes oparty na relacjach i sprzedaży.

Ma szeroką wiedzę w wielu dziedzinach i liczne kontakty. Jest coachem, mentorem, certyfikowanym trenerem sprzedaży.

agnieszka sawoniewicz klub czerwonej szpilki

Jeśli zaufasz Agnieszce, pomoże Ci znaleźć właściwą drogę. Zaoferuje Ci wsparcie we Wrocławiu i okolicach, ale również rozpatrzy inne alternatywne rozwiązania, które zaproponujesz. Nie wykona za Ciebie pracy, ale z pewnością nakreśli Ci wybrać kierunek działania. Jeśli odeszłaś z korporacji i nie masz pomysłu na dalszą drogę zawodową, koniecznie skontaktuj się z Agnieszką.

Agnieszka popracuje z Tobą, abyś mogła podjąć najlepszą w tym momencie decyzję. Jeśli będziesz chciała, umożliwi Ci konsultację telefoniczną/on-line z terapeutą lub psychologiem bez wychodzenia z domu. Jeśli uznasz, że chcesz zacząć działać na własny rachunek, pokaże Ci, na co należy zwrócić uwagę, decydując się na rozpoczęcie działalności.

Agnieszka podpowie Ci również, jak zbudować zespół, jak zrekrutować pracowników, jakich formalności dopełnić. Wspólnie  z Tobą przeanalizuje Twój styl życia.

Jeśli nie czujesz się komfortowo w swoim ciele, umówi Ci wizytę u dietetyka, przyjdzie z pomocą w sprawie skonsultowania diety lub spotkania z psychologiem, a także wesprze Cię w zaplanowaniu wypoczynku. Jeśli tylko zechcesz, pomoże Ci, abyś nauczyła się biegać u boku nauczycieli lub – jeśli wolisz – na początek spacerować; możesz to zrobić z najlepszym wrocławskim przewodnikiem.

WYWIAD

Masz pytanie? Chcesz, aby Agnieszka Sawoniewicz-Gąsiorek podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Agnieszką!

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?