OCZKO Design

Właścicielka – Agnieszka Migacz

POZNAJMY SIĘ:

Agnieszka Migacz

Właścicielka
OCZKO Design

+48 536 243 561
MOJE PROFILE:     

Idealny przykład kobiety, która łączy w sobie wiele ról i przy tym może czuć się kobietą spełnioną i szczęśliwą! Poznaj Agnieszkę Migacz – mamę cudownej dwójki dzieci, pracownika etatowego i kobietę z pasją!

Niezwykle zorganizowana i tryskająca niesamowitą energią! Jak sama mówi, do Klubu dołączyła, bo nie cierpi nudy! A z nami na pewno na nudę narzekać nie można!

Agnieszka jest z wykształcenia ekonomistką. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijała jako Office Manager oraz na stanowiskach analitycznych w firmach produkcyjnych (controlling). Jest osobą pogodną, ambitną, dążącą do wyznaczonych celów, zdecydowanie nie przepada za nudą – woli, kiedy coś się dzieje. Dlatego jest bardzo aktywna w różnego rodzaju przedsięwzięciach.

Oprócz tego, że ma analityczny umysł, drzemie w niej dusza artystyczna. Od zawsze dbała o swoją przestrzeń, co chwilę coś zmieniając i wymyślając. Uwielbia dekoracje, tekstylia oraz dodatki do aranżacji wnętrz.

Agnieszka tworzy niezwykłe ozdoby ze sznurka, tzw. makramy. To jej sposób na relaks i odpoczynek. Tę pasję łączy z jeszcze jedną, co idealnie ze sobą współgra – a mianowicie z wystrojem wnętrz i przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Home staging pobudza w niej pokłady kreatywności i pozwala stworzyć przestrzeń, w której chce się zostać na dłużej, a nawet na zawsze.

Dzięki współpracy z Agnieszką stworzysz idealną przestrzeń do życia i działania.

Masz pytanie? Chcesz, aby Agnieszka Migacz podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Agnieszką!

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?