Arbonne

Niezależna Konsultantka – Agnieszka Majewska

POZNAJMY SIĘ:

Agnieszka Majewska
Niezależna Konsultantka
Arbonne

+48 693 838 404

agnieszka.majewska1411@gmail.com

MOJE PROFILE:      

Arbonne to wegańskie produkty, wśród których znajdziesz kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, makijażu oraz suplementy diety, które wspomogą Cię na drodze do zdrowego ciała. 

Wybór to coś przed czy stajemy każdego dnia. To Ty decydujesz o tym co jesz, czy dbasz o swoje zdrowie, czy się rozwijasz, czy stoisz w miejscu. Nie łatwo jest wybierać, nie łatwo jest wyjść ze swojej strefy komfortu i jeszcze trudniej jest iść w przeciwnym kierunku niż większość ludzi. Ale warto czasem spróbować, by zaryzykować i robić coś, co jest w zgodzie z Tobą samym.

Agnieszka Majewska tak zrobiła, kiedy marka Arbonne pojawiła się na rynku polskim. Została Niezależnym Konsultantem, bo przekonała ją jakość i misja firmy. Arbonne to Czyste, Bezpieczne i Korzystne produkty dla Ciebie i Twoich najbliższych. Kiedy Agnieszka podjęła wyzwanie, by iść drogą z Arbonne u boku, wybrała świadomie, odważnie i  zdrowo. Wybrała szczęście.

Arbonne to marka, która zmienia życie ludzi dzięki przebadanym produktom zawierającym czyste składniki pochodzenia roślinnego, promowaniu „czystego”, czyli zdrowego stylu życia oraz czystej energii płynącej z pomagania innym. Ich produkty są wegańskie, czyli nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego lub ubocznych produktów zwierzęcych, nie są badane na zwierzętach, nie zawierają glutenu, oleju mineralnego, parabenów, syntetycznych barwników i sztucznych aromatów, wazeliny, ftalanów, SLES, SLS, talku, triklozanu, trietanoloaminy.

Znajdziesz wśród nich całą gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet mężczyzn oraz dzieci. Masz możliwość zrobienia wegańskiego makijażu, którym się zachwycisz! A jeśli uwielbiasz aktywnie spędzać czas, masz do wyboru świetne produkty wspomagające aktywność fizyczną i metabolizm. Z Arbonne masz pewność, że skorzystasz z produktów o najwyższej jakości. Wszystkie są oparte na składnikach pochodzenia roślinnego, czyli inspirowane przez NATURĘ.

Zawsze pogodna i uśmiechnięta, lubiąca nowe wyzwania. Jako niezależny konsultant marki Arbonne nauczyła się wychodzić naprzeciw ludziom i nawiązywać znajomości, co wcześniej nie było jej domeną. Gdy opowiada o swojej pracy nad sobą, trudno uwierzyć, że te historie dotyczą właśnie jej.

Potrafi pracować nad tym, co przeszkadza jej w życiu, a do tego jest mamą na pełny etat. Dzielnie wszystko łączy, nie tracąc energii. Jej sposobem na sukces jest zwalczanie własnych słabości.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Agnieszką Majewską.

Masz pytanie? Chcesz, aby Agnieszka Majewska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Agnieszką!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON