Agnieszka Herman

Wirtualna asystentka e-commerce

POZNAJMY SIĘ:

​Agnieszka Herman

Właścicielka
Ninja Wirtualnej Asysty

+48 602 727 813

kontakt.va@ninjawirtualnejasysty.pl

MOJE PROFILE:     

Zanim znalazła swoje zawodowe miejsce na ziemi, wykonywała kilka innych profesji, które z nią nie współgrały. Wciąż poszukiwała i w końcu jest tam, gdzie zawsze chciała.

Jej wyuczonym zawodem jest księgowa, to z nim się związała w 1998 roku. Niestety od dłuższego czasu czuła, że to nie jest to, co chce nadal robić w swoim życiu. Zaczęła poszukiwać swojej nowej drogi zawodowej. Zastanawiała się, co innego mogłaby robić z pasją. Rozpoczęła naukę na temat aktywności online, sama tworzyła wszystkie materiały, zajmowała się stroną tworzoną na WordPressie. Chłonęła jak gąbka różnego rodzaju kursy. Prawdopodobnie dlatego, że jednym z jej talentów TOP 5 Gallupa jest właśnie uczenie się. W 2021 roku wpadła na cudowny pomysł, aby odpowiedzieć na ogłoszenie, które pojawiło się w sieci i spróbować swoich sił jako wirtualna asystentka. Okazało się, że to jest to, co ją kręci. Dziś tworzy strony oparte na WordPressie. Obecnie w Akademii WordPressa u Oli Gościniak udziela odpowiedzi na forum uczestniczek kursu. Wdraża sklepy online WooCommerce – od produktu do realizacji i płatności. Tworzy kampanie reklamowe oraz wszelkie materiały potrzebne do ich realizacji.

Śmieje się, że kiedy siada do realizacji zadań, zapomina o upływającym czasie. To pasja, która sprawia, że Agnieszka chce latać wyżej.

A jak to wszystko się zaczęło? Przewrotnie dość. Dziś przyznaje, że gdyby w 2010 roku nie dostała porządnie od życia w kość, to chyba trwałaby w dotychczasowym życiu, z wypalającą psychicznie pracą i toksycznymi relacjami na karku. Początki jej działań w sieci to 2016 rok, kiedy powstał blog Pasja i Rozwój. To był rok jej głębokich przemian, choć z rozwojem osobistym, pozytywnym myśleniem, praktyką wdzięczności zetknęła się dużo wcześniej. Obecnie strona Pasja i Rozwój nie istnieje, choć to właśnie tam powstały pierwsze e-booki Agnieszki: „OSS – Oswój swój strach” i „Dziennik wdzięczności”. To na tym blogu stawiała swoje pierwsze kroki w sieci. Wtedy jeszcze nie wiedziała, o co chodzi z WordPressem. Nauka jednak nie poszła w las. Agnieszka trafiła na swoją nauczycielkę z WordPressa. Dzięki temu teraz sama stawia strony i dokonuje zmian w CSS, HTML czy PHP.

Konkretnych osiągnięć ma też co najmniej kilka. W 2023 roku powstał kolejny – już czwarty – jej e-book. To pierwsza część kompendium o reklamie pt. „Odczaruj reklamę na Facebooku”. Ponadto Agnieszka uzyskała certyfikat Ministra Edukacji w Akademii Smart Brand, w 2022 roku została wyróżniona w konkursie na Ambasadora ASB, a w maju 2023 roku otrzymała certyfikat Ministra Edukacji w specjalizacji Wirtualna Asysta. Na swój blog napisała kilka wywiadów, z takimi gościniami jak Ola Gościniak, Kamila Rowińska czy Joanna Ceplin. Brała udział w wywiadzie online u Oli Gościniak, w którym opowiadała o swoich początkach z WordPressem. Ponadto doradza w Akademii WordPressa i podpowiada rozwiązania uczestnikom, którzy stawiają swoje pierwsze strony. Od kilku lat jej ulubionym powiedzeniem jest: „Bierz byka za rogi i działaj”.

Za swoją misję Agnieszka przyjęła stworzenie Agencji Wirtualnych Asystentek, które z empatią podchodzą do klienta. Młodszej sobie powiedziałaby: „Kochana: bój się i rób. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje”.

W biznesie ceni relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, szczerości i szacunku, a w życiu kieruje się intuicją i sercem.

Prywatnie Agnieszka od zawsze kochała taniec. W liceum trenowała zarówno taniec towarzyski, jak i jazzowy. Taniec pozostał z nią na lata, pozwala jej wyrażać siebie i swoje emocje.

Marzą jej się podróże dookoła świata i życie w świecie bez barier, gdzie wszystko jest możliwe.

W wolnym czasie idzie przed siebie, bo kocha spacery, i robi zdjęcia wszystkiemu, co ją zachwyci. Czyli prawie wszystkiemu, bo kiedy je robi, zazwyczaj patrzy oczami dziecka zachwycającego się światem. To ją bardzo relaksuje. Wszędzie chodzi z aparatem, aby uwiecznić piękno otaczającego ją świata i sytuacji. Czasem z książką w ręku idzie do parku poczytać i się zrelaksować.

Dołączyła do społeczności Czerwonej Szpilki, ponieważ w jej otoczeniu brakuje wsparcia, którego potrzebuje. Wierzy, że Klub CS to nie tylko prestiż, lecz także cudowne, wspierające się w biznesie i poza nim kobiety.

Masz pytanie? Chcesz, aby Agnieszka Herman podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Agnieszką!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON