Agnieszka Gajda-Juzak Hair Designer

Właścicielka firmy – Agnieszka Gajda-Juzak

POZNAJMY SIĘ:

Agnieszka Gajda-Juzak
Właścicielka firmy:
Agnieszka Gajda-Juzak Hair Designer

+48 509 128 168

kontakt@agnieszkagajdajuzak.pl

Inżynierska 51/1
53-228 Wrocław

MOJE PROFILE:      

Agnieszka Gajda- Juzak łączy bogate doświadczenie z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej. Salon powstał w marcu 2000 roku i już od początku celem Agnieszki było świadczenie usług fryzjerskich na najwyższym poziomie. Zależy jej, aby wszyscy jej klienci czuli się komfortowo i wyjątkowo.

Komfort i zadowolenia klienta przede wszystkim

Agnieszka pracuj wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach fryzjerskich, marki FARMAGAN. Zależy jej, aby pobyt w salonie zaowocował poprawą kondycji włosów, piękną fryzurą i doskonałym samopoczuciem. Sposobem Agnieszki na udaną wizytę w salonie jest doskonale wykonana fryzura, dobry humor i świetna atmosfera.

Wiedza, doświadczenie, liczne nagrody

Agnieszka Gajda- Juzak regularnie wzbogaca swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w licznych pokazach oraz szkoleniach w Polsce i za granicą. Przez lata jej działalności została wielokrotnie nagradzana oraz wyróżniana w najlepszych konkursach fryzjerskich. Na koncie właścicielki salonu znajduje się m.in. nagroda przyznana podczas oficjalnej gali „Brylantowe Gwiazdy” dla Najlepszych Salonów w Polsce. Ta nagroda jest dla Agnieszki ważna głównie dlatego, że otrzymała ją dzięki  zadowolonym klientkom i klientom, którzy głosowali na nią w plebiscycie „Client’s Choice Awards” przeprowadzanym pod patronatem „Existence Magazine” – Niezależnego Magazynu dla Niezależnych Kobiet.

NaYo- koloryzacja nowoczesnej kobiety

Salon korzysta z nowoczesnej metody koloryzacji włosów NaYo, która zapewnia włosom maksymalną ochronę. Kompleks NaYo nie zawiera amoniaku, gwarantuje zachowanie zdrowej kondycji włosów. Po koloryzacji włosy nabierają blasku, prezentują się lepiej i są zdrowsze. Koloryzacja NaYo została stworzona z myślą o nowoczesnej kobiecie, która szuka maksymalnego komfortu.

Są osoby, które nazywają tę kobietę aniołem. Ona sama jest nadzwyczaj skromna w stosunku do tego, co robi dla innych. 

Dodatkowo jest chodzącą definicją pracowitości. Wstaje przed świtem i pracuje do późna. Uwielbia kontakt z ludźmi i sama jest duszą towarzystwa. Angażuje się w wiele projektów charytatywnych, ponieważ chce wszystkim pomóc.

Jej zawodem jest fryzjerstwo, a za sobą ma już współpracę z telewizją i stylizacje gwiazd scenicznych. Nie boi się wyzwań i uważa, że odwaga jest kobietą i to nie byle jaką, bo – sukcesu.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Agnieszką Gajdą-Juzak.

Masz pytanie? Chcesz, aby Agnieszka Gajda-Juzak podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Agą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w ekskluzywnym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON